خبر خوش رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان :

افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۴ ب٫ظ
افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک خوزستان با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان سهمیه اختصاصی لاستیک استان از ۳٫۸ درصد به ۷ درصد افزایش یافت.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان، دکتر نظری در جلسه تنظیم بازار استان با اعلام این خبر گفت : با افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان امیدواریم این افزایش سهمیه موجب رضایتمندی کامیون داران و دیگر صاحبان وسایل سنگین باری و مسافری استان باشد.
دکتر نظری اظهار کرد : مقرر گردید ۱۵ درصد لاستیک وارده به استان جهت کامیون های داخلی ، شهری و ارگانهای در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی اختصاص یافته و توزیع گردد .
وی با بیان اینکه ۶۰ درصد از سهمیه اختصاصی لاستیک های وارده به استان از نوع لاستیک های سیمی است افزود : یکی از مشکلات و اعتراضات کامیونداران به کم بودن سهمیه لاستیک های سیمی نسبت به نوع دیگر لاستیک ها بود که ما این مشکل را به صورت رسمی به وزارتخانه اعلام کردیم و درخواست کردیم با توجه به شرایط خاص آب و هوایی استان میزان سهمیه لاستیک های سیمی افزایش یابد که به حمداله با افزایش سهمیه اختصاصی لاستیک استان از ۳٫۸ درصد به ۷ درصد به تبع سهمیه لاستیک های سیمی هم افزایش خواهد یافت .
دکتر نظری عنوان کرد : در مجموع تا کنون حدود ۲ هزار و ۱۵۲ حلقه لاستیک در استان توزیع گردیده است .
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان در ادامه این جلسه همکاری و تعامل فرمانداران شهرستانها را در خصوص تامین خودرو و نیروی مورد نیاز بازرسی و نظارت ادارات صنعت معدن و تجارت شهرستانها خواستار شد.
گفتنی است: در این جلسه آنالیز قیمت گذاری انواع نان در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار