افزایش ظرفیت ارائه اینترنت در مراکز تلفن ندافیه باوی و عنبر مسجدسلیمان  

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۷ ق٫ظ
افزایش ظرفیت ارائه اینترنت در مراکز تلفن ندافیه باوی و عنبر مسجدسلیمان   با انجام عملیات فنی و نصب کارت های ۳۲ پورت در مراکز تلفن ندافیه شهرستان باوی و عنبر شهرستان مسجد سلیمان،  ظرفیت ارائه اینترنت خانگی ADSL به مشترکان افزایش یافت. 

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، باتوجه به افزایش روز افزون استفاده از اینترنت و لزوم توسعه زیر ساخت ها به منظور ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت مخابراتی در راستای جلب رضایت و تحقق مطالبات ارتباطی مشتریان خانگی، توسعه شبکه دیتا در مراکز تلفن ندافیه باوی  و عنبر مسجدسلیمان توسط کارشناسان متخصص مخابرات منطقه خوزستان انجام شد.
پروژه عملیات توسعه شبکه دیتا، با نصب ۲ عددکارت ۳۲ پورت، ظرفیت ارائه اینترنت adsl به مشترکان در مرکز  ندافیه به ۹۶ پورت و همچنین با نصب یک کارت ۳۲پورت در مرکز تلفن عنبر،  تعداد پورتهای این مرکز نیز به ۱۲۸ پورت افزایش یافت.
با افزایش ظرفیت شبکه دیتا، امکان بهره مندی بیش از پیش مشترکان تلفن ثابت در این مراکز از خدمات اینترنت خانگی adsl فراهم شد.
گفتنی است مشترکان جهت بهره مندی از خدمات اینترنت خانگی می توانند با تماس با سامانه شبانه روزی ۲۰۲۰ نسبت به ثبت نام و درخواست اینترنت با بسته های متنوع و مقرون به صرفه اقدام کنند.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار