افزایش ۲۰.۵درصدی حقوق‌بازنشستگان تامین‌اجتماعی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۸ ق٫ظ
افزایش ۲۰.۵درصدی حقوق‌بازنشستگان تامین‌اجتماعی وزیر کار و رفاه اجتماعی از افزایش ۲۰ و نیم درصدی حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد. …

به گزارش قلم ماندگار، ربیعی گفت: براساس مصوبه روز یکشنبه هیئت وزیران، حداقل حقوق این گروه از بازنشستگان هم به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید . علی ربیعی با بیان اینکه درصد زیادی از بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل بگیر هستند، ارتقای قدرت خرید این گروه از جمعیت کشور را از برنامه های دولت در سال ۹۶ دانست و افزود: دولت پس از ترمیم حداقل حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح و کشوری، این بار حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را افزایش داد.

وی با بیان اینکه حداقل حقوق بازنشستگان ۱۴ و نیم درصد افزایش یافته است، تاکید کرد : با احتساب این افزایش حقوق درصورتی که دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی کمتر از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان باشد، سازمان تامین اجتماعی موظف است این کف حقوق را با افزایش ۸ درصد دیگر به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برساند.
ربیعی با بیان اینکه بارمالی این میزان افزایش حقوق ۲ هزار میلیارد تومان است ،محل تامین منابع مالی افزایش حقوق بازنشستگان را مطالبات سازمان بازنشستگی از دولت دانست.

وی افزود: افزایش حقوق برای دیگر سطوح مزدی و کسانی که بیشتر از یک میلیون و ۱۰۰ هزارتومان دریافتی دارند ۱۲ ونیم درصد است./

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار