اقتصاد مقاومتی تنها با مدیریت جهادی محقق می شود

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۷ ب٫ظ
اقتصاد مقاومتی تنها با مدیریت جهادی محقق می شود [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر موسسه قرآنی تفسیر جوان و گروه موسسات کشور گفت: اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب اعلام شده تنها با مدیریت جهادی محقق می شود. به گزارش ایرنا محمد بیستونی روز جمعه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن و نمازگزاران در مسجد جامع خرمشهر افزود: اقتصاد مقاومتی با ریخت […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر موسسه قرآنی تفسیر جوان و گروه موسسات کشور گفت: اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب اعلام شده تنها با مدیریت جهادی محقق می شود. به گزارش ایرنا محمد بیستونی روز جمعه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن و نمازگزاران در مسجد جامع خرمشهر افزود: اقتصاد مقاومتی با ریخت و پاش، اسراف، حقوق نجومی تحقق پیدا نمی کند.
وی اظهارکرد: مدیریت جهادی در وهله نخست باید از مدیران فرهنگی شروع شود و مدیران فرهنگی باید به مدیریت جهادی متکی باشند و بدانند که در چه فضای فکری حرکت می کنند.
وی گفت: کسانی که میلیاردها تومان برای حفظ پست خود خرج می کنند، باید در فضای مجازی مسایل اینها را منتشر و برای مردم افشا کرد.
بیستونی افزود: نیروهای وفادار به انقلاب در کشور در ارگان های سپاه، ارتش، بسیج و افراد متدین در جامعه داریم که به اسلام خدمت می کنند، و می توانند پست ها را بگیرند.
وی، در ادامه از مدیران منطقه آزاد اروند و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست که در شهرهای آبادان و خرمشهر برنامه های قرآنی را بیشتر ترویج دهند.
بیستونی با بیان اینکه توسعه فرهنگی قرآنی باید افزایش پیدا کند، گفت: باید از برگزاری برنامه های موسیقی و ساز پرهیز شود و محافل انس باقرآن برای کودکان، خانواده ها و جوانان برگزار شود.
وی در ادامه با بیان اینکه همه مردم باید مراقب باشند تا منادیان تفرقه از خود دور کنند، اظهارکرد: آحاد جامعه ضمن حفظ وحدت اسلامی باید منادیان تفرقه را با استدلال ارشاد کنند.
به گزارش ایرنا روز جمعه مردم شهید پرور خرمشهر با حضور پرشور و شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه آفریند.
۷۱۰۰/ / ۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی **انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال
http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار