اقتصاد پیشرفته پشتوانه نظام است

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۳ ق٫ظ
اقتصاد پیشرفته پشتوانه نظام است [ad_1] دزفول – ایرنا – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش اقتصاد در اداره کشور ، امنیت و زندگی مردم گفت: اقتصاد پیشرفته و قوی پشتوانه نظام است که باید محقق شود. محسن رضایی عصر جمعه در حاشیه دیدار از منطقه عملیاتی فتح المبین شوش در شمال استان خوزستان در گفت و […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش اقتصاد در اداره کشور ، امنیت و زندگی مردم گفت: اقتصاد پیشرفته و قوی پشتوانه نظام است که باید محقق شود. محسن رضایی عصر جمعه در حاشیه دیدار از منطقه عملیاتی فتح المبین شوش در شمال استان خوزستان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در خصوص نامگذاری سال ۹۶ از سوی رهبر معظم انقلاب افزود:یکی از مسایل مهم انقلاب اسلامی موضوع اقتصاد معیشت ،درآمد مردم و پیشرفت کشور است.
وی با بیان اینکه وقتی اقتصاد پیشرفته ای داشته باشیم پشتوانه ای قوی برای نظام خواهد بود و زندگی مردم نیز به سامان خواهد رسید افزود:اینکه مقام معظم رهبری چند سال را به نام اقتصاد نامگذاری می کنند بیانگر این واقعیت است که مردم و دولتمردان باید در این راستا با یک همت جدی وارد صحنه شوند.
وی افزود:دولتمران باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی همت و توجه جدی داشته باشند و مصلحت نیست رهبر معظم انقلاب مرتب موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح کنند اما تحرک لازم در این راستا در جامعه محقق نشود.
رضایی گفت:تولید و اشتغال کانون اصلی اقتصاد است یعنی اگر تولید و اشتغال در کشور فعال شود ، صادرات ، معیشت و در آمد مردم و نیز پیشرفت کشور شتاب خواهد گرفت.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود:برای تحقق شعار امسال همه باید وارد صحنه شوند تا برای کمک به حل بیکاری جوانان گام های عملی و اساسی برداشته شود.
وی همچنین از منطقه عملیاتی فتح المبین به عنوان مکانی مقدس یاد کرد و گفت:یادمان فتح المبین محل مقدسی است که شهدا و رزمندگان در آن ثابت کردند می توانیم با دست خالی در مقابل ارتشی که همه دنیا پشت سرش ایستادند ، مقاومت کرده و دشمن را به زانو در آورده و پیروز شویم.
وی گفت:امروز ثابت شده جوانان ایرانی از ایمان ، استعداد و خلاقیت بالایی برخوردارند که برای مدیریت کشور در زمینه های مختلف باید خودباوری را در آنان بارور کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:اگر این مدیریت انقلابی کار آمد در مجلس شورای اسلامی ،قوه قضاییه و قوه مجریه باشد ما می توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم و مشکلات اقتصادی نمی تواند مانع پیشرفت کشور شوند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی**انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار