اقدام قابل تحسین بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۰ ب٫ظ
اقدام قابل تحسین بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان در اقدامی قابل تحسین، بیماران مناطق محروم را رایگان درمان می کند.

بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان در اقدامی قابل تحسین، بیماران مناطق محروم را رایگان درمان می کند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان آفتاب کارون گفت: در همین راستا و همزمان با دهه مبارک فجر، ۱۴ متخصص در روز جمعه ۲۲ بهمن ضمن حضور در غیزانیه، بیماران را رایگان درمان می کنند.

دکتر مسعود یوسفی با اشاره به اینکه دکتر جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان هم بعنوان یکی از این ۱۴ پزشک در این برنامه حضور خواهند داشت افزود: تخصص این پزشکان در زمینه رادیولوژی، سونوگرافی، داخلی، زنان، اطفال، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی، کلیه و مجاری ادراری، اطفال و مغز و اعصاب می باشد.

وی با بیان اینکه کلیه خدماتی که پزشکان در این طرح به بیماران ارائه می دهند رایگان است گفت: آن دسته از بیمارانی که دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارند و نیاز به جراحی دارند برای عمل رایگان جراحی به مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی ارجاع می شوند و آنهایی نیز که تحت پوشش سایر بیمه ها هستند هم به سایر مراکز درمانی معرفی می شوند تا رایگان تحت عمل جراحی قرار گیرند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار