امام جمعه آبادان:احساس مسئولیت و عملگرایی شاخصه مدیریت صحیح در نظام اسلامی است

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۳ ب٫ظ
امام جمعه آبادان:احساس مسئولیت و عملگرایی شاخصه مدیریت صحیح در نظام اسلامی است [ad_1] آبادان – ایرنا – امام جمعه آبادان از احساس مسئولیت به عنوان شاخصه مدیر و مسئول این نظام یاد کرد و گفت:در نظام جمهوری اسلامی ایران احساس مسئولیت مسئولان امری فوری، ضروری و واجب است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه های این هفته نمازجمعه آبادان افزود:اشتغالزایی و رفع بیکاری […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – امام جمعه آبادان از احساس مسئولیت به عنوان شاخصه مدیر و مسئول این نظام یاد کرد و گفت:در نظام جمهوری اسلامی ایران احساس مسئولیت مسئولان امری فوری، ضروری و واجب است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه های این هفته نمازجمعه آبادان افزود:اشتغالزایی و رفع بیکاری در کشور به ویژه آبادان به اصل ضروری و مطالبه عمومی تبدیل شده و مسئولان باید این افراد جویای کار همانند فرزندان خود نگاه کنند.
وی اظهار داشت: اگر احساس مسئولیت در مسئولان به گونه ای باشد که آنها همواره دغدغه کار، هدفگرایی و مجاهدت داشته باشند، نشان می دهد آنها در قطار جمهوری اسلامی حرکت می کنند.
خطیب جمعه آبادان افزود: احساس مسئولیت مسئولان موضوعی واجب است و اگر کسی که این احساس را در مسئولیت خود نداشته باشد در آن مسئولیت غاصب است.
وی افزود:اگرچه بسیاری از قطار انقلاب پیاده شده اند، نسل سومی و چهارمی ها انقلابی تر از بسیاری کسانی هستند که پایه های انقلاب را نهادینه کردند و نمونه آن شهید احمد مکیان در آبادان است که از نسل چهارمی های انقلاب است.
وی با تاکید بر لزوم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: رهبر فرازنه ما ۶ سال است که تاکید فراوانی بر تحقق این مهم دارند ولی برخی مسئولان در این راه فقط شعار دادند.
وی همچنین با گرامی داشت ۲۲ اسفند که به عنوان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است، افزود: این ایام بهترین فرصت برای قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنان است و باید همه مردم در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشند.
خطیب جمعه آبادان به دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و گفت: در این دیدار رهبر معظم انقلاب به نکات کلیدی و حساس به ویژه در بخش اقتصاد مقاومتی اشاره کردند.
وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری از مسئولان خواست به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه کافی و لازم شود تا مردم در زندگی، رونق اقتصادی را احساس کنند و مشکلات بیکاری و غیره نیز در کشور کاهش یابد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار