امام جمعه اندیمشک:هدف دشمن ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۷ ب٫ظ
امام جمعه اندیمشک:هدف دشمن ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است [ad_1] اندیمشک – ایرنا – امام جمعه اندیمشک گفت: هدف دشمن و مخالفان انقلاب اسلامی ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های نماز جمعه این هفته اتحاد را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: اگر این اتحاد حفظ شود پرچم انقلاب اسلامی به […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – امام جمعه اندیمشک گفت: هدف دشمن و مخالفان انقلاب اسلامی ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های نماز جمعه این هفته اتحاد را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: اگر این اتحاد حفظ شود پرچم انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی خود یعنی مهدی موعود (عج) خواهد رسید.
وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: تقوا ، یکپارچگی، ولایتمداری و ایمان عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود.
حجت الاسلام خدامی افزود: دشمن هر وقت قصد رخنه در بین مردم را داشته و مانند فتنه سال ۸۸به دنبال اهداف خود بوده با اتحاد و بصیرت مردم شکست خورده است.
وی بیان کرد:اگر اتحاد مردم و مسئولان بیشتر شود دشمن اجازه گستاخی به خود نخواهد داد.
وی افزود: انقلاب اسلامی ما مردمی و خواسته خود مردم بود و مردم با هدف عدالت خواهی از امام خمینی پیروی کرده و بزرگترین انقلاب را رقم زدند.
حجت الاسلام خدامی گفت: دلیل آتش زدن پرچم برخی کشورها نبود مردمداری از سوی آنها و رفتارهای غیر انسانی آنها است زیرا آنها امروز در بسیاری از کشورهای منطقه بدترین جنایات ضد انسانی را مرتکب شده اند.
وی با تشریح جنایات استکبار در دوران مختلف اظهارکرد: آنها مدعیان دروغین هستند که ادعای حقوق بشر دارند اما در عمل مخالف حزب و انسانیت و حقوق بشر هستند.
وی افزود: جنایت علیه کشورهای مختلف از سوی آنها نشان دهنده عمق خباثت آنها و فریبکاری آنان است.
وی اظهارکرد: بیداری ایران اسلامی در سال ۵۷ موجب بیداری اسلامی کشورهای منطقه شده و اکنون سبب برهم زدن معادلات استکبار جهانی شده است.
وی گفت: معادلات نظام سلطه با این بیداری اسلامی شکسته شده و ملت ایران اسلامی الگویی برای ایستادگی در مقابل کاخ سفید شده است.
وی در بخش دیگری گفت:به صحنه آوردن ظرفیت های زنان که حدود نصف جمعیت کشور هستند از اهداف انقلاب اسلامی بوده و جوانان و فرهیختگان را نیز به عنوان یکی از ارکان خود مورد توجه قرار داده است.
وی ادامه داد:باید با خودکفایی ملی اقتصاد کشور را ارتقا داد و در این راستا اقتصاد مقاومتی و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب راهکار مهم در تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.
امام جمعه اندیمشک حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن را نشان دهنده اعتقاد راسخ مردم به آرمان های انقلاب اسلامی دانست.
۷۲۸۱ /۶۰۳۷
خبرنگار: زهرا دهقان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار