امام جمعه اهواز تاکید کرد: لزوم تسریع در پرداخت خسارت سیل زدگان خوزستانی

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۸ ق٫ظ
امام جمعه اهواز تاکید کرد: لزوم تسریع در پرداخت خسارت سیل زدگان خوزستانی نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خسارت های ناشی از سیلاب باید هر چه سریعتر به مردم آسیب دیده پرداخت شود چرا که بسیاری از خانوارهای سیل زده اکنون با حداقل امکانات زندگی می‌کنند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز با تاکید بر کمک رسانی هرچه بیشتر به مناطق سیل زده خوزستان گفت: اولویت ما رسیدگی به امور سیل زدگان بوده و انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌ها بخصوص استان‌های معین مانند ابتدای کار در شرایط کنونی نیز با تمام ظرفیت به مردم سیل زده خوزستان خدمت رسانی کنند.

وی در ادامه با انتقاد از تعطیلی‌های مکرر در کشور و استان خوزستان بیان داشت: تعطیلی‌های بیش از اندازه به غیر از مناسبت‌های مذهبی ما را از جنگ اقتصادی عقب می‌اندازد، به همین دلیل در روزهای تعطیل نیز نباید کار و فعالیت کاهش یابد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه مدیران انقلابی باید ۲۰ ساعت در شبانه روز به مردم خدمت کنند افزود: مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت برای خدمت به مردم تلاش کرده و در حد و اندازه یک مدیرانقلابی باشند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مدیران نباید زندگی اشرافی و حقوق نجومی داشته باشند و قانون را دور بزنند. مدیران باید از رانت فاصله بگیرند ضمن اینکه استفاده از خودروهای شاسی بلند و گران قیمت از سوی مدیران شایسته نیست.

وی ادامه داد: استفاده از ماشین‌های شاسی بلند و گران قیمت توسط مدیران روا نیست؛ در این نظام مدیران باید در زندگیشان از امیرمومنان الگو بگیرند و راه او را ادامه دهند.

انحلال آمریکا نزدیک بوده و شیرین‌تر از انحلال شوری خواهد بود

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه انحلال آمریکا نزدیک بوده و شیرین‌تر از انحلال شوروی خواهد بود ادامه داد: شعار ما بر گرفته از بیانات امام خمینی (ره) این است که نه ظلم می‌کنیم و نه ظلم می‌پذیریم و تا زمانی که خوی استکباری در کالبد آمریکا است مواضع ما تغییری نخواهد کرد.
وی با اشاه به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص مواضع آمریکا این پیام را به جهان مخابره کرد که هرگز اجازه دوشیدن ایران اسلامی را به هیچ کشوری نخواهیم داد.

حجت الاسلام موسوی فرد اظهار داشت: راهبرد نظام اسلامی مبتنی بر بیانات امام خمینی (ره) و تأکیدات رهبر معظم انقلاب است و هرگز اجازه سلطه بیگانه را نخواهیم داد.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار