امام جمعه اهواز: در انتخابات نگاه‌های قومی کنار گذاشته شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۵ ق٫ظ
امام جمعه اهواز: در انتخابات نگاه‌های قومی کنار گذاشته شود نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: باید همه تلاش کنند که در انتخابات مجلس فرد اصلح را بر روی کار آورند و نگاه قومی کنار گذاشته شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حجت‌الاسلام سید نبی موسوی‌فرد شب گذشته در آئین بزرگداشت سالروز آزادسازی رفیع، اظهار کرد: شهدای والامقام و ارزشمندی تقدیم انقلاب شده است، البته این شهدا فقط برای رونق اقتصادی یا حفظ کشور در برابر دشمن نرفتند بلکه برای حفظ اسلام که هدفی بزرگ است، شهید شدند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت اول کشور امر اقتصاد است، عنوان کرد: تا زمانی که رونق تولید در کشور تحقق پیدا نکند، جوانان زیادی بیکار خواهند بود، بر همین اساس است که رهبر معظم انقلاب بر این مباحث تاکید و اصرار دارند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: مردم نیازمند تامین معاش و رفع مشکلات هستند، بیکاری در استانی که با منابع خود ۷۰ تا ۸۰ درصد شریان حیاتی کشور را تأمین می‌کند، ناراحت‌کننده است.

موسوی‌فرد با اشاره به اینکه نباید مسؤولان نظام اسلامی به دنبال اشرافی‌گری باشند، اظهار کرد: در نظام مقدس اسلامی نباید هیچ مسوولی حقوق نجومی و زندگی اشرافی بگیرد این توصیه رهبر معظم انقلاب است.

امام جمعه اهواز با اشاره به بحث افزایش قیمت بنزین، عنوان کرد: باید از ۶ ماه یا یک سال قبل مردم را نسبت به امر افزایش بنزین آگاه و تدابیر لازم را فراهم کرد، آیا اگر معیشت مسؤولان مانند معیشت مردم ضعیف جامعه بود، برای افزایش بنزین بدون برنامه و اطلاع قبلی اقدام صورت می‌گرفت؟

موسوی‌‌فرد با اشاره به ثبت‌نام کاندیداها برای نمایندگی مجلس و انتخابات، تصریح کرد: باید همه تلاش کنند که فرد اصلح را بر روی کار آورند و نگاه قومی کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار