امام جمعه خرمشهر:مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی از رهبری تبعیت کنند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۴ ب٫ظ
امام جمعه خرمشهر:مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی از رهبری تبعیت کنند [ad_1] خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی از اندیشه ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی تبعیت کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر، جمعه در آیین عبادی سیاسی این هفته در مسجد جامع خرمشهر، مسایل فرهنگی و اقتصاد را از دغدغه های رهبر معظم انقلاب […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی از اندیشه ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی تبعیت کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر، جمعه در آیین عبادی سیاسی این هفته در مسجد جامع خرمشهر، مسایل فرهنگی و اقتصاد را از دغدغه های رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: تقویت تولید داخل کشور از مهمترین راهکارهای رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.
وی گفت: اگر تولید داخل کشور تقویت شود و واحدهای تولید رونق اقتصادی پیدا کنند به طور قطع اشتغال ایجاد شده و مشکل بیکاری در کشور کاهش می یابد و این تنها در سایه اقتصاد مقاومتی محقق می شود.
حجت الاسلام موسوی نرخ بیکاری شهرستان خرمشهر را ۴۰ درصد خواند و افزود: متاسفانه با تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی در خرمشهر درصد نرخ بیکاری بسیار رشد کرده است.
امام جمعه خرمشهر در بخش دیگری با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم ایران اسلامی با حضور خود در صحنه برای همیشه دشمنان این نظام را ناامید خواهند کرد.
وی ادامه داد: بیشترشرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر ایران اسلامی را نسل جوان و جوانان تشکیل می دهند که این از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب است.
حجت الاسلام موسوی فر افزود: نسل سومی ها اگر بصیرتر نباشند حداقل همتراز با بصیرت نسل اولی هستند و امروز از دستاوردهای نظام مقدس اسلامی دفاع می کنند و این پیام را هر ساله در روز ۲۲ بهمن به جهانیان مخابره می کنند.
وی گفت:مسئولان نظام مقدس اسلامی بدانند که مردم در هر صحنه و هر لحظه حضور داشته، و وظیفه خود را می دانند و با حضور در صحنه پاسخ دندان شکنی به دشمن می دهند.
حجت الاسلام موسوی فر افزود: همانگونه که افتخار امام عظیم الشان این بود که می گفت من را خادم مردم بدانید نه آقا و رهبر مردم، مسئولان نیز باید خود را برای خدمت رسانی به مردم مهیا کنید و همواره تلاش کنند مسایل و مشکلات مردم حل شود.

۷۱۰۰/ ۶۰۳۷ /
خبرنگار: کمیله حجازی **انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال
http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار