امام جمعه دزفول:تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی انتخاب مدیران انقلابی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۶ ب٫ظ
امام جمعه دزفول:تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی انتخاب مدیران انقلابی است [ad_1] دزفول – ایرنا – امام جمعه دزفول گفت:تنها راه برون رفت کشور از مشکلات کنونی انتخاب مدیرانی انقلابی و ولایت مدار است. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی ظهر دوشنبه در آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدصیاد شیرازی در آستان سبزقبای دزفول افزود:امروز جامعه نیازمند نیروهای انقلابی ،مدیر ،شجاع،کارآمد و متعهد […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – امام جمعه دزفول گفت:تنها راه برون رفت کشور از مشکلات کنونی انتخاب مدیرانی انقلابی و ولایت مدار است. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی ظهر دوشنبه در آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدصیاد شیرازی در آستان سبزقبای دزفول افزود:امروز جامعه نیازمند نیروهای انقلابی ،مدیر ،شجاع،کارآمد و متعهد است .
وی افزود:افرادی که فکر می کردند با برجام می توان تحریم ها را شکست ، متوجه شدند با برجام چیزی عاید کشور نشد.
وی گفت:سایه جنگ را دانشمندان جوان کشورمان با ساخت موشک های بالستیک نقطه زن از کشور دور کردند نه برجام .
*** شهید صیاد شیرازی دست پرورده مکتب اهل بیت (ع) بود
امام جمعه دزفول با بیان اینکه در حال حاضر جنگ اقتصادی مطرح است به بیان ویژگی های شخصیتی شهید علی صیاد شیرازی پرداخت و گفت:شهید صیاد شیرازی
شخصیتی بزرگ ،موقر ، باایمان ، مجاهد و والامقام بود که با وجود فراز و نشیب زیاد در زندگی هیچگاه اراده اش کم نشد و مشکلات بزرگ نتوانست وی را از هدف خود دور کند.
وی گفت:شهید صیاد شیرازی دست پرورده مکتب اهل بیت(ع) و شیعه راستین امیرالمومنین (ع) و عصاره تمام فضیلت ها ،رشادت ها ،شجاعت و بصیرت بود که در ارتش جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک فرمانده انقلابی و ولایتمدار تبلور یافت.
حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: همانطور که دفاع مقدس گنجینه ای برای نسل های بعد است شهید صیاد شیرازی نیز گنجینه ای گرانبهاست که محصول دفاع مقدس است .
آیین بزرگداشت هجدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور نیروهای نظامی ، انتظامی و اقشار مختلف مردم از سوی پایگاه چهارم شکاری دزفول در آستان سبزقبا(ع) این شهر برگزار شد.
شهید امیر سپهبد صیاد شیرازی پس از سال ها تلاش در کردستان و رزم دلاورانه و فداکارانه در غرب و جنوب کشور در طول هشت سال دفاع مقدس و خدمت صادقانه در سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ به دست منافقین تروریست به شهادت رسید.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار