امام جمعه شوش:اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه غفلتی بزرگ است

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۸ ب٫ظ
امام جمعه شوش:اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه غفلتی بزرگ است [ad_1] شوش – ایرنا – امام جمعه شوش گفت: اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه غفلتی بزرگ است ،گرچه این جنایت تلخ و دردناک است ولی امریکا و داعش در میان ملت سوریه جایی ندارند. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد امام در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر ضمن محکوم کردن حمله نظامی […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – امام جمعه شوش گفت: اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه غفلتی بزرگ است ،گرچه این جنایت تلخ و دردناک است ولی امریکا و داعش در میان ملت سوریه جایی ندارند. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد امام در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر ضمن محکوم کردن حمله نظامی آمریکا به پایگاه هوایی سوریه گفت:حمله موشکی آمریکا به سوریه در شرایطی صورت گرفت که مردم و ارتش سوریه در حال بیرون راندن گروه های تروریستی داعشی از خاک این کشور می باشند.
وی افزود:آمریکا و همدستانش فقط به فکر منافع خود هستند و اگر روزی احساس کنند حکام کشورهای همفکر نیز به آنها منفعت نمی رسانند به طور قطع این گروه را رها خواهند کرد.
وی همچنین از ۲۱فروردین ماه به عنوان روز تاسیس حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) نام برد و تاکید کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی به موقع خلاء ها را تشخیص و دستورات لازم را صادر می کرد که از جمله آنها می توان به تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد برای کمک به نیازمندان نام برد.
وی در ادامه از تلاش های مدیریت وپرسنل بنیاد مسکن شهرستان شوش در خدمت رسانی به روستاییان تقدیر کرد.
خطیب جمعه شوش همچنین با اشاره به سالروز شهادت آیت الله سیدمحمدباقر صدر و خواهر ایشان بنت الهدی صدر ادامه داد: این فیلسوف بزرگ اسلامی و خواهر فداکار ایشان توسط رژیم بعث عراق و صدام جنایتکار به دلیل حمایت از جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار