امام جمعه شوش:مسئولان به فکر حل مشکل بیکاری جوانان باشند

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۸ ب٫ظ
امام جمعه شوش:مسئولان به فکر حل مشکل بیکاری جوانان باشند [ad_1] شوش – ایرنا – امام جمعه شوش با انتقاد از آمار بالای بیکاری در استان خوزستان گفت: از مسئولان انتظار می رود به فکر حل مشکل بیکاری جوانان باشند. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد امام درخطبه های نماز جمعه این هفته شوش افزود: بیکاری جوانان در کنار ریزگردها در خوزستان مردم این […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – امام جمعه شوش با انتقاد از آمار بالای بیکاری در استان خوزستان گفت: از مسئولان انتظار می رود به فکر حل مشکل بیکاری جوانان باشند. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد امام درخطبه های نماز جمعه این هفته شوش افزود: بیکاری جوانان در کنار ریزگردها در خوزستان مردم این استان را با مشکل جدی مواجه کرده است.
وی همچنین از برخی ناامنی ها در استان خوزستان انتقاد کرد و خواستار برخورد قاطع با عوامل ناامنی در این استان شد.
حجت الاسلام امام گفت:با وجود محرومیت و مظلومیت ، مردم خوزستان به نظام و رهبری و خط انقلاب وفادار می باشند.
وی با ابراز نگرانی از آمار بالای بیکاری جوانان در استان خوزستان ، از ورود بی رویه کالای قاچاق به کشور به عنوان یکی از عوامل تشدید بیکاری انتقاد کرد.
وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: رای قاطع مردم در حمایت از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره به عنوان پشتوانه این انقلاب بوده تا جایی که با وجود مشکلات نظام مقدس جمهوری اسلامی روی پای خود ایستاده و اثرگذار نیز بوده است.
امام جمعه شوش گفت:جمهوری اسلامی یک خط روشن مستقیمی است که عدالت محوری در آن وجود دارد و باید بتوانیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سمت اهداف عالی آن هدایت کنیم.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی**انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار