امام جمعه گتوند:روز طبیعت فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۹ ب٫ظ
امام جمعه گتوند:روز طبیعت فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است [ad_1] گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند بر استفاده درست از منابع طبیعی ، محیط زییست و برکات خداوند تاکید کرد و گفت:روز طبیعت فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند بر استفاده درست از منابع طبیعی ، محیط زییست و برکات خداوند تاکید کرد و گفت:روز طبیعت فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی (ره) این شهر افزود:شهروندان در این روز از طبیعت ، منابع طبیعی و برکات خداوند درست استفاده کنند و باید مراقبت کنیم در این روز گرفتار گناه و معصیت نشویم.
وی با بیان اینکه این روز بهانه ای برای استفاده از نعمت های خداوند است بر پرهیز از اسراف در استفاده از منابع خدادادی تاکید کرد.
امام جمعه گتوند در ادامه به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت سال جاری و تایید صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی هیات اجرایی انتخابات گفت: اعضای هیات اجرایی با امانتداری و بی طرفی در تصمیم گیری و تایید صلاحیت داوطلبان مراقبت و مواظبت کنند و تمام مسائل را مدنظر قرار دهند.
حجت الاسلام شاه آبادی با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع)گفت: به جرات می توان گفت یکی از امید ها و آرزوهای همه اولیای الهی اعتلای کلمه توحید در گستره عالم هستی است.
امام جمعه گتوند افزود: اگر امروز ما شاهد تحقق یک آرمان و اولیای الهی در کشورمان هستیم ،از برکات امامان معصوم است که امام هادی (ع) در شرایط خفقان با مدیریت سیاسی مایه استمرار مکتب اهل بیت(ع) شد.
حجت الاسلام شاه آبادی در پایان بر حفظ حرمت سالروز شهادت امام هادی(ع) در این ایام تاکید کرد.
۷۴۶۷/۶۰۶۸ خبرنگار:باقرابراهیمی ** انتشار:محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@ برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار