امام جمعه گتوند: نگاه مسئولان به ظرفیت های داخل کشور باشد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۵ ب٫ظ
امام جمعه گتوند: نگاه مسئولان به ظرفیت های داخل کشور باشد [ad_1] گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند گفت:مسئولان باید از ظرفیت های داخل کشور بیشتر استفاده کنند و نگاه آنها به ظرفیت های خارجی نباشد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهر با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند گفت:مسئولان باید از ظرفیت های داخل کشور بیشتر استفاده کنند و نگاه آنها به ظرفیت های خارجی نباشد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهر با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان افزود:تلاش های خوبی در جهت حل مشکلات کشور صورت گرفته ولی مسئولان باید از ظرفیت های داخلی بیشتر استفاده کنند.
وی با انتقاد از افرادی که فقط به کمبودها و ضعف ها توجه دارند و آنها را بزرگنمایی می‌کنند افزوند: این افراد همان کسانی هستند که خودشان به دشمن گرای تحریم‌ را دادند و دشمن را به تحریم علیه ایران تشویق کردند.
حجت الاسلام شاه آبادی ادامه داد: مردم همیشه همراه با نظام و مسئولان بوده اند و در همه صحنه ها حضور داشته اند ولی از کوتاهی برخی از مسئولان در رفع مشکلات گلایه دارند ولذا باید در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند و جدیت نشان دهند.
امام جمعه گتوند در فراز دیگری از سخنانش با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات سیدمجید صالحی فرماندار سابق گتوند انتصاب علی خدری غریبوند به عنوان سرپرست جدید فرمانداری گتوند را تبریک گفت و افزود:مردم از تلاش افراد خادم و صادق پشتیبانی کرده و او را همراهی می کنند ، اگر فرماندار جدید نیز در جهت رفع مشکلات جدیت داشته باشد از او حمایت و پشتیبانی می کنیم.
حجت الاسلام شاه آبادی با اشاره به اینکه موضوع اشتغال در راس مشکلات شهرستان گتوند است افزود: قطعا پشتیبانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از فرماندار می تواند آبی بر این آتش و زخم دیرینه مردم باشد.
وی تاسیس شرکت های تولیدی و صنعتی جدید، تقویت و پشتیبانی از شرکت های غیرفعال و پشتیبانی از شرکت لاستیک سازی خوزستان که امروز به عنوان یک ظرفیت برای شهرستان گتوند محسوب می شود را از نماینده مردم درمجلس،فرماندار و دیگر مسئولان ذیربط خواستار شد.
امام جمعه گتوند همچنین بر تقویت ساختار اداری شهرستان تاکید کرد و گفت: برخی از ادارات در گتوند از لحاظ نیروی انسانی و ساختاری مشکل دارند که انتظار می رود با تلاش فرماندار و نماینده مجلس شاهد رفع این مشکلات باشیم، تا مردم دلگرم به تلاش های مسئولان باشند.
حجت الاسلام شاه آبادی در پایان از مردم خواست حرمت ایام فاطمیه (س) را داشته باشند و از دستگاه های فرهنگی و انتظامی خواست با افراد متخلف و حرمت شکن در این ایام سوگواری برخورد کنند.
۷۴۶۷/۶۰۶۸
خبرنگار:باقرابراهیمی **انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار