امداد رسانی به بیمار بدحال در لالی با اورژانس هوایی

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۱ ب٫ظ
امداد رسانی به بیمار بدحال در لالی با اورژانس هوایی [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: یک بیمار زن ۲۶ ساله اهل لالی به دلیل بد بودن حال وی روز پنجشنبه از طریق بالگرد اورژانس هوایی به اهواز منتقل شد. به گزارش جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: این […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: یک بیمار زن ۲۶ ساله اهل لالی به دلیل بد بودن حال وی روز پنجشنبه از طریق بالگرد اورژانس هوایی به اهواز منتقل شد. به گزارش جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: این زن به دلیل خونریزی معده ، نیاز به انتقال به یک ‌مرکز درمانی پیشرفته برای تزریق خون را داشت که به دلیل مسافت زیاد با مرکز استان و ترافیک سنگین در محور لالی به اهواز، امداد رسانی از طریق اورژانس هوایی لازم بود.
وی افزود: با هماهنگی فوریت های پزشکی لالی با مرکز هدایت عملیات بحران درخواست بالگرد برای انتقال بیمار به بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز شد و بالگرد اورژانس هوایی در ساعت ۱۲:۲۵ دقیقه به پرواز درآمد و پس از حدود یک ساعت بیمار به بیمارستان امام‌خمینی (ره) اهواز انتقال یافت.
به گزارش ایرنا پارسال نیز بیش از ۷۰ بیمار در خوزستان توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و نجات یافتند.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار