امیدیه با ۳۲٫۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۰ ق٫ظ
امیدیه با ۳۲٫۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۲٫۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان اعلام شد. به گزارش ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، همچنین دهدز با ۱۰٫۴ درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه استان گزارش شده و حداکثر دمای اهواز به ۳۰ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۲٫۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان اعلام شد. به گزارش ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، همچنین دهدز با ۱۰٫۴ درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه استان گزارش شده و حداکثر دمای اهواز به ۳۰ و حداقل به ۱۸ درجه سانتی گراد خواهد رسید.
از امروز جمعه تا اواسط هفته جاری به تناوب امواج ناپایداری از روی استان عبور می کند که همراه با جنوبی شدن جریانات جوی و نفوذ زبانه کم فشار جنوبی، سامانه باران زایی را تشکیل می دهد که در بعضی از ساعات روز باعث افزایش ابر ، رگبار و رعد و برق به ویژه درشمال و شرق استان خواهد شد که این وضعیت با شدت و ضعف تا اواخر روز یکشنبه ۱۳ فروردین، روز طبیعت تداوم دارد.
در بارش سه شنبه شب هفته جاری در خوزستان میزان بارش در خرمشهر پنج، آبادان ۴٫۷، لالی سه و شادگان یک و نیم میلیمتر گزارش شده است.
۳۰۰۴/۶۰۶۸
خبرنگار: خاطره غفاری **انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار