آیت‌الله جزایری:

انتخابات نماد نظام و جز واجبات است / اساس انتخاب رئیس جمهور باید رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی باشد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۸ ق٫ظ
انتخابات نماد نظام و جز واجبات است / اساس انتخاب رئیس جمهور باید رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی باشد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه انتخابات نماد نظام و جز واجبات است گفت: اساس انتخاب رئیس جمهور باید رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی باشد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار،  آیت‌الله سید محمد علی موسوی جزایری شامگاه شنبه در حاشیه سمینار ائمه جمعه استان خوزستان با اشاره به فضای انتخاباتی و همزمانی انتخابات ریاست جمهوری با شورای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: امیدواریم که مردم با حضور پرشور و پررنگ خود مشت محکمی بر دهان دشمنان وارد کنند.

وی با بیان اینکه انتخابات نماد نظام جمهوری اسلامی به حساب می‌آید افزود: حتی یک رای به عنوان تقویت نظام به حساب آمده و حضور در انتخابات یک امر واجب است و در حالی که دشمنان ما عقلشان در مشکل قرار دارد ما باید با حضور در انتخابات حضور خود برای اثبات نام را به نمایش بگذاریم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تاکید بر اینکه امیدواریم مردم با انتخاب فرد اصلح پاسخی دندان‌شکن به دشمنان بدهند خاطرنشان کرد: انتخاب کردن فرد اصلح و شایسته از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری به منظور رفع مشکلات اقتصادی و اشتغالی است.

آیت‌الله جزایری در پایان عنوان کرد: رئیس جمهور منتخب از سوی مردم باید دارای یک تیم توانمند در زمینه‌های مختلف از جمله اشتغال؛ اقتصاد و مسائل فرهنگی باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار