روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون اعلام کرد؛

انتخاب شرکت کشت و صنعت کارون بعنوان واحد صنعت سبز کشور

تاریخ انتشار: جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱ ب٫ظ
انتخاب شرکت کشت و صنعت کارون بعنوان واحد صنعت سبز کشور شوشتر- قلم ماندگار- شرکت کشت و صنعت کارون بعنوان واحد صنعت سبز کشور از سوی سازمان محیط زیست کشور انتخاب شد.

قلم ماندگار:

 شرکت کشت و صنعت کارون بعنوان واحد صنعت سبز کشور از سوی سازمان محیط زیست کشور انتخاب شد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون: این مجتمع عظیم صنعتی بعنوان واحد صنعت سبز کشور از سوی سازمان محیط زیست کشور انتخاب شد.
مدیر روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون بابیان این مطلب افزود:در بیستمین همایش صنعت سبز که امروز سه شنبه دوم بهمن ماه در سالن همایش های سازمان محیط زیست کشور و با حضور دکتر عیسی کلانتری ریاست این سازمان برگزار شد شرکت کشت وصنعت کارون بعنوان یکی از واحدهای نمونه کشور مفتخر به دریافت تندیس سیمین ولوح تقدیر از سوی این سازمان شد.

این مجتمع صنعتی که پیش از این به دلیل رها سازی پسماند کارخانه و آلاینده های صنعتی بلحاظ زیست محیطی بارها از سوی سازمان محیط زیست جزء مجتمع‌های صنعتی آلاینده محسوب میگردید از سال ۹۳ با برنامه ریزی مدون و با همکاری هماهنگی سازمان محیط زیست اقدامات موثری در جهت جلوگیری از ادغام پسماند کارخانه به رودخانه و همچنین اقدام در جهت برداشت نیشکر بصورت سبز توسط ماشین های دروگر کرده بود در سالهای اخیر بارها از طرف مسئولین محیط زیست شهرستان و استان مورد تقدیر قرار گرفته و امروز بعنوان واحد نمونه صنعتی در همایش صنعت سبز مورد تقدیر قرار گرفت.

یادآور می شود: آلایندگی زیست محیطی یکی از موارد پنجگانه مورد سوال مجلس شورای اسلامی بود که هیآت تحقیق و تفحص مجلس گزارش مبسوطی از اقدمات سالهای اخیر مدیریت این شرکت در گزارش روز گذشته این هیات در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به آن اشاره شده بود.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار