در راستای اقتصاد مقاومتی و مقابله با ویروس کرونا انجام شد؛

انتشار اولین شماره از هفته نامه «پنج نخل» با مدیر مسئولی حسین عبدالعزیزی به صورت الکترونیک غیر برخط

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۷ ق٫ظ
انتشار اولین شماره از هفته نامه «پنج نخل» با مدیر مسئولی حسین عبدالعزیزی به صورت الکترونیک غیر برخط در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، جهش تولید و مقابله با ویروس کرونا اولین شماره از هفته نامه «پنج نخل» با مدیر مسئولی حسین عبدالعزیزی به صورت الکترونیک غیر برخط منتشر شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، جهش تولید و مقابله با ویروس کرونا اولین شماره از هفته نامه «پنج نخل» با مدیر مسئولی حسین عبدالعزیزی به صورت الکترونیک غیر برخط منتشر شد.

به گزارش قلم ماندگار، حسین عبدالعزیزی مسئول هفته نامه «پنج نخل» گفت : مجوز انتشار  هفته نامه «پنج نخل» از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ‌ وارشاد اسلامی در خرداد ماه ۹۹ ثبت شد‌.

وی گفت: این نشریه در حوزه فرهنگی،  اجتماعی و اقتصادی استان خوزستان فعالیت خود را آغاز می کند و در این عرصه آماده همکاری با نویسندگان و صاحبان قلم این عرصه است.

حسین عبدالعزیزی تصریح کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخش های پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکت های دانش بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولید کننده به‌عنوان رزمنده جنگ اقتصادی» و «لزوم جهت گیری و هدفگذاری پیشرفت اقتصادی به سمت تأمین عدالت و ریشه کن کردن فقر»  که مهمترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است در اولویت انتشار در این نشریه است.

یادآور می شود: در حال حاضر حسین عبدالعزیزی  مدیر مسئولی پایگاه خبری قلم ماندگار و هفته نامه رنگین کمان اقوام ر ا در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار