انتشار فراخوان «مسابقات ملی دفاع سه‌ دقیقه‌ای پایان‌نامه» در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ ق٫ظ
انتشار فراخوان «مسابقات ملی دفاع سه‌ دقیقه‌ای پایان‌نامه» در خوزستان معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان از انتشار فراخوان مرحله استانی «چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دوره‌های تحصیلات تکمیلی در این استان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، محمدامین صالحی‌نژاد، معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، با اشاره به برگزاری چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه، اظهار کرد: مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه (۳MT) با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده‌پردازی، فن بیان و خلاقیت‌های دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت‌‏، برقراری ارتباط میان دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری و بازاریابی ایده‌های دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه اولین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌ در کشور در سال ۱۳۹۵ به‌عنوان بخش جنبی شانزدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار شد، گفت: امسال چهارمین دوره این مسابقات در سطح ۱۴ استان کشور و با همکاری ۲۱ واحد سازمانی جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد و معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان نیز مجری مرحله استانی این دوره از مسابقات در سطح دانشگاه‌های استان است.
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان تصریح کرد: بر اساس آئین‌نامه، فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری در همه رشته‌های مصوب که از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا پایان مهرماه ۱۳۹۸ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپزال پایان‌نامه خود را تا پیش از پایان آبان‌ماه ۱۳۹۸ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
صالحی‌نژاد مهلت ثبت‌نام واجدان شرایط در این مسابقات را تا ۲۰ آبان‌ماه عنوان کرد و افزود: مرحله مقدماتی مسابقات در استان خوزستان طی ماه‌های آبان،‏ آذر و دی سال جاری برگزار می‌شود‎؛ همچنین مرحله نیمه‌نهایی مسابقات تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد و مرحله نهایی مسابقات در بهار ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانند به سامانه http://conf.jahadp.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۳۸۸۶۳ – ۰۶۱ دبیرخانه مسابقات در استان خوزستان، تماس بگیرند.
وی بیان کرد: تنها فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود‎؛ همچنین فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.
بنا بر این گزارش، در این دوره از مسابقات دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به‌عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص‌های مسابقات بین‌المللی و استانداردهای دانشگاه کوئینزلند مورد بازبینی قرار داده است.
مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در ۲۱ واحد جهاد دانشگاهی از جمله آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، امیرکبیر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خواجه نصیرالدین طوسی، خوزستان، زنجان، سمنان، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، علامه طباطبایی، علم و صنعت، قزوین، کردستان، استان مرکزی، همدان، هنر و یزد برگزار می‌شود.
انتهای پیام
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار