توسط کارشناسان آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز صورت گرفت؛

انتشار کتابی با عنوان «آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی»

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۰ ق٫ظ
انتشار کتابی با عنوان «آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی» کتابی با عنوان «آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی » توسط کارشناسان آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به چاپ رسید.

قلم ماندگار/ خوزرستان:

کتابی با عنوان «آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی » توسط کارشناسان آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به چاپ رسید.
دکتر رضا زاده دباغ مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز  در گفت و گو با قلم ماندگار، از انتشار کتابی با عنوان آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی » به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس آزمایشگاه کنترل کیفی غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز توسط کارشناسان این آزمایشگاه خبر داد و گفت: کتاب حاضر با تکیه بر مفاهیم اصلی و کاربردی شیمی تجزیه برای آنالیز نمونه های حقیقی نگاشته شده است.
وی ادامه داد: همچنین این کتاب حاوی مطالب فنی و عملی کار در آزمایشگاه بوده که با نحوه نگارش جالبی توسط مولف در لابلای متن اصلی گنجانده شده است که می تواند به عنوان یک دستیار آزمایشگاهی در زمینه هایی همچون شیمی، محیط زیست، امنیت غذایی، بهداشت، آب و خاک و غیره به شمار آید.
زاده دباغ در ادامه با بیان اینکه نگاهی به امر سلامت در اصل ۲۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از یک زندگی سالم، مواد و با کیفیت و عاری از بیماری حقی است همگانی که مسئولیت آن بر عهده دولت ها و پیش شرط تحقق توسعه پایدار است، اظهار کرد: برای دستیابی به یک نظام سلامت کارآمد ارائه خدمات آزمایشگاهی دقیق، صحیح و قابل استناد در زمینه کنترل کیفی مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی نقش کلیدی و محوری دارد.
یادآور می شود کتاب «آنالیز زیست محیطی در مقادیر جزئی» توسط دکتر محمد درویش نژاد، دکتر روح اله شیرعلی پور و مهندس لیلا تیشه زن ترجمه و به چاپ رسید.

 

انتهای پیام/

  1. erotik izle   ۰۴/۰۶/۱۳۹۹  

    Ich kann gute Informationen aus diesem Artikel finden. Correy Hurlee Rolandson

  2. taxes   ۱۰/۰۶/۱۳۹۹  

    Now there is also the case of definitely takes the cake. Petronella Lennie Tabbie

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار