افشین حیدری بخواند!

انتقاد دبیر هیات دوومیدانی استان خوزستان از ضعف مدیریت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان!

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۴ ق٫ظ
انتقاد دبیر هیات دوومیدانی استان خوزستان از ضعف مدیریت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان! دبیر هیات دوومیدانی استان خوزستان با نگاشتن نامه ای از ضعف مدیریت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان انتقاد و خواستار تجدید نظر و رفع مشکلات رشته دوومیدانی استان شد.

قلم ماندگار:

 

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار؛ سعید پویا دبیر هیات دوومیدانی استان خوزستان با نگاشتن نامه ای از ضعف مدیریت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان انتقاد و خواستار تجدید نظر و رفع مشکلات رشته دوومیدانی استان شد. در این نامه آمده است…

جناب آقای افشین حیدری
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان

چند صباحی است که جنابعالی سکان ورزش خوزستان را به دست گرفتید و بدون تعیین مقصد به دنبال مقاصد از پیش تعیین نشده و نامعلوم خود هستید که این خود جای بسی تاسف دارد که خوزستان به عنوان قطب ورزش ایران در حال حرکت به ناکجا آباد است.

آقای حیدری دوومیدانی خوزستان با ورود شما به ورزش همانند ورود دولت بی ثمر تدبیر و امید، امیدوار شد، امیدوار به آینده ای روشن و پرتکاپو بر مبنای وعده های شما، وعده های که هیچکدام جامه عمل به خود ندیدند.

این امیدی که با وعده های شما در جامعه دوومیدانی و ورزش استان تزریق شد در حد حرف باقی ماند و هیچ یک گفته های شما برای ورزشکاران خوزستانی به عمل تبدیل نشد.

وعده های شما انجام نشد و به دنبال آن به عنوان سکاندار ورزش خوزستان کمر به نابودی دوومیدانی بستید و دوومیدانی خوزستان را از حق مسلم خود که استفاده از پیست دوومیدانی است منع کردید.

سردار صخراوی که از مدیران اسبق این اداره کل بودند و از سوی بسیاری از کارشناسان ورزش خوزستان، غیرورزشی تلقی می شدند در دهه ٨٠ حدودا مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان به هیات دوومیدانی کمک کرد تا بتواند این پیست را احداث کند حضرتعالی نه تنها هیچ گامی برای دوومیدانی برنداشته اید بلکه یادگار دیگر مدیرکل ها(پیست دوومیدانی) را از دوومیدانی گرفتید.

آقای حیدری خوزستان استان مظلومیت است و عملکرد مطلوب هر مدیر در این استان نه تنها نزد مردم قابل تقدیر است بلکه باقی الصالحات دارد، لذا در انجام مدیریت خود در جامعه ای که تخصصی تر از میراث فرهنگی است کوشا باشید.

در پایان ضمن ابراز تاسف برای حال کنونی ورزش خوزستان به خصوص رشته مظلوم دوومیدانی شایسته است در اسرع وقت کمترین امکانات اعم از محل تمرین و تجهیزات تمرین را برای ورزشکاران گرما دیده و خاک خورده خوزستان مهیا سازید

سعید پویا
دبیر هیات دوومیدانی استان خوزستان

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار