قطعا پاسخ توهین ها را خواهیم داد

انتقاد شدید مشاور روحانی از فیلم تبلیغاتی ابراهیم رئیسی

تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۵ ب٫ظ
انتقاد شدید مشاور روحانی از فیلم تبلیغاتی ابراهیم رئیسی این روزها دولت در سیبل انتقادات نامزدهای اصولگرای انتخابات قرار دارد و آنان از یکدیگر در این مسیر سبقت می گیرند، این موضوع تا حدی که به رقابت سیاسی منصفانه باز گردد، طبیعی و موجه است و هیچ فردی نیز از انتقاد بری نیست اما سیاه نمایی و تخریب های نامصفانه مقوله دیگری است.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، این روزها دولت در سیبل انتقادات نامزدهای اصولگرای انتخابات قرار دارد و آنان از یکدیگر در این مسیر سبقت می گیرند، این موضوع تا حدی که به رقابت سیاسی منصفانه باز گردد، طبیعی و موجه است و هیچ فردی نیز از انتقاد بری نیست اما سیاه نمایی و تخریب های نامصفانه مقوله دیگری است.

در همین رابطه، مشاور ارشد رئیس جمهور گفت: توهین ها علیه اقدامات دولت و علیه اشخاص قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند.

حسام الدین آشنا در واکنش به اقدام یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در وارد کردن اتهاماتی به دولت یازدهم در قالب  فیلم مستند تبلیغاتی‌اش، اظهار کرد: از کاندیدای محترمی که آراسته به زینت روحانیت است و سال ها تجربه فعالیت در بخش های مهم قوه قضاییه را دارد و به افتخار خادمی آستان مقدس ثامن الحجج پذیرفته شده ، انتظار نمی رود که چنین سیاه نمایی کند.

وی ادامه داد:واقعا انتظار نداریم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با سیاه نمایی از وضعیت کشور و تخریب چهره دولت ابزاری برای رای آوری پیدا کنند .

آشنا تصریح کرد: اتهامات ناروایی که در این مستند یا سخنرانی‌های مختلف و مصاحبه های متعدد علیه اقدامات دولت و علیه اشخاص محترم ذکر می شود قطعا بدون پیگیری و پاسخگویی رها نخواهد ماند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار