انجام یک هزار ماموریت از سوی اورژانس ۱۱۵ شوش در نوروز ۹۶

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۱ ب٫ظ
انجام یک هزار ماموریت از سوی اورژانس ۱۱۵ شوش در نوروز ۹۶ [ad_1] شوش – ایرنا – مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان شوش گفت: با آغاز طرح نوروزی از ۲۵ اسفندماه پارسال تا ۱۵ فروردین ماه جاری یکهزار و ۱۳ ماموریت از سوی کاردان های اورژانس ۱۱۵ انجام شده است. رضا معمارزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان شوش گفت: با آغاز طرح نوروزی از ۲۵ اسفندماه پارسال تا ۱۵ فروردین ماه جاری یکهزار و ۱۳ ماموریت از سوی کاردان های اورژانس ۱۱۵ انجام شده است. رضا معمارزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ۸۴۰مورد ماموریت غیرتصادفی و ۱۷۳ مورد ماموریت تصادفی بوده ضمن اینکه ۷۳۴ مورد نیز به صورت سرپایی درمان شده و ۲۳۵ نفر نیز در بیمارستان نظام مافی شوش بستری شدند.
وی تعداد تلفات ناشی از حوادث جاده ای در این مدت را سه نفر اعلام کرد و افزود :این تعداد قبل از رسیدن آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در محل فوت کردند.
معمارزاده افزود: اورژانس ۱۱۵ شوش در ایام تعطیلات نوروزی بیش از ۶۳۴ مورد به کاروان های راهیان نور در منطقه فتح المبین خدمات رسانی کرد که نسبت به سال گذشته ۱۵درصد کاهش داشته است.
وی گفت:در یادمان فتح المبین در تعطیلات نوروز درمانگاه سیاری با پزشک و پرستار و داروخانه دایر بود که به مسافران نوروزی وکاروان های راهیان نور خدمت رسانی کرد ضمن اینکه طی این مدت ۱۰ پایگاه شهری و جاده ای به همراه ۱۰ دستگاه آمبولانس و ۵۲ نیرو در خدمت مسافران بودند.
نوروز ۹۵ بیش از یکهزار و ۱۳۹ ماموریت اورژانس در شوش انجام شد.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی**انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار