انجام یک هزار و ۳۷۰ ماموریت پزشکی در شهرهای جنوب خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۱ ب٫ظ
انجام یک هزار و ۳۷۰ ماموریت پزشکی در شهرهای جنوب خوزستان [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:از۲۵ اسفند پارسال تا ۱۵فروردین امسال یکهزار و ۳۷۰ ماموریت توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان انجام شد. شهرام مقام یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود:در این مدت ۲۶۳ ماموریت تصادفی انجام‌ توسط اورژانس انجام و […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:از۲۵ اسفند پارسال تا ۱۵فروردین امسال یکهزار و ۳۷۰ ماموریت توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان انجام شد. شهرام مقام یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود:در این مدت ۲۶۳ ماموریت تصادفی انجام‌ توسط اورژانس انجام و مصدومان حوادث رانندگی به مراکز درمانی و بیمارستانی اعزام شدند.
وی به استقرار آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان در یادمان‌های والفجر ۸، شلمچه، شهدای دشت ذوالفقاری، کربلای۴ و شهید تندگویان به‌صورت شبانه‌روزی اشاره کرد و اظهارکرد: در این مدت تعداد یک هزار و ۷۳۹ نفر از راهیان نور به مراکز فوریت‌های پزشکی مستقر در یادمان‌های دفاع مقدس مراجعه و خدمات رایگان اورژانس دریافت کردند.
مقام گفت: تعداد ۴۰ نفر اعضای کاروان‌های راهیان نور که نیاز به درمان در مراکز بیمارستانی داشتند توسط آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان به بیمارستان منتقل شدند.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود:به‌منظور تسریع در ارائه خدمات درمانی ۲ کد موتوری همراه با استقرار موتورلانس فوریت‌های پزشکی در پایگاه آبادان و خرمشهر در ساعت‌های پیک جمعیتی و ترافیک نوروزی در این مدت دایر بود.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار