انفجار مخزن گاز خودرو در اهواز با ۲ مصدوم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۴ ق٫ظ
انفجار مخزن گاز خودرو در اهواز با ۲ مصدوم [ad_1] اهواز – ایرنا – انفجار مخزن گاز سی ان جی یک دستگاه خودروی وانت پیکان در اهواز ۲ مصدوم بر جای گذاشت و به جایگاه سوخت نیز خسارت وارد کرد. به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز این حادثه در ساعت ۱۸:۱۳ دقیقه عصر روز شنبه در جایگاه سی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – انفجار مخزن گاز سی ان جی یک دستگاه خودروی وانت پیکان در اهواز ۲ مصدوم بر جای گذاشت و به جایگاه سوخت نیز خسارت وارد کرد. به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز این حادثه در ساعت ۱۸:۱۳ دقیقه عصر روز شنبه در جایگاه سی ان جی زردشت اهواز رخ داد.
در پی این حادثه ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانان را درقالب یک تیم عملیاتی با ۲ دستگاه خودروی اطفاء حریق و یکدستگاه خودروی امداد و نجات به محل اعزام کرد.
بنا به این گزارش یک دستگاه خودروی وانت پیکان هنگام پرنمودن مخزن گاز براثر فرسودگی مخزن دستخوش انفجار شده و علاوه برمنهدم نمودن خودرو به جایگاه نیز خساراتی وارد کرد.
در این حادثه ۲ سرنشین خودرو مصدوم شدند و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
بازدید و کنترل دوره ای مخازن گاز خودروهای گازسوز توسط تعمیرکاران متخصص و مجاز عامل موثری در جلوگیری وکاهش حوادث مرتبط با فرسودگی مخازن گاز خودرو می باشد.
بر اساس این گزارش در حادثه ای دیگر در روز ۱۳ فروردین بر اثر نشست زمین در منطقه گلستان اهواز در محدوده تقاطع خیابان اصفهان و خیابان دی ، آتش نشانان برای جلوگیری از حادثه احتمالی تقاطع را مسدود کردند.
این حادثه خسارات جانی یا مالی نداشت و ماموران عملیات شرکت گاز نیز در حال بررسی وضعیت از نظر احتمال نشت گاز می باشند.
۳۰۰۴/۶۰۶۸
دریافت کننده: خاطره غفاری **انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار