انفجار مین در شهرستان شوش دست چوپان نوجوان را گرفت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۲ ب٫ظ
انفجار مین در شهرستان شوش دست چوپان نوجوان را گرفت [ad_1] دزفول – ایرنا – انفجار مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در منطقه مرزی شهرستان شوش در شمال خوزستان، موجب آسیب جدی به دست یک چوپان نوجوان شد که احتمال قطع آن به دلیل شدت جراحت وجود دارد. به گزارش ایرنا در این انفجار که زمان آن روز جمعه گذشته اعلام شده […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – انفجار مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در منطقه مرزی شهرستان شوش در شمال خوزستان، موجب آسیب جدی به دست یک چوپان نوجوان شد که احتمال قطع آن به دلیل شدت جراحت وجود دارد. به گزارش ایرنا در این انفجار که زمان آن روز جمعه گذشته اعلام شده یک چوپان ۱۳ ساله به شدت مصدوم شد.
نیروی انتظامی شهرستان شوش روز دوشنبه با تائید این انفجار اعلام کرد: این انفجار که چگونگی وقوع آن در دست بررسی است در منطقه چنانه در نوار مرزی شوش و هنگام چرای دام برای این نوجوان اتفاق افتاد.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش نیز به ایرنا گفت:در پی وقوع این حادثه نوجوان مصدوم که دست چپ وی به شدت آسیب دیده بود توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شوش منتقل شد.
رضا معمارزاده افزود: علاوه بر دست چپ این نوجوان، سر ، صورت و شکم این نوجوان نیز آثار ترکش وجود داشت که پس از اقدامات اولیه پزشکی در بیمارستان نظام مافی شوش ، برای ادامه درمان بیشتر به اهواز منتقل شد.
بخشی از منطقه عملیاتی دوران جنگ تحمیلی در مرز استان های خوزستان و ایلام و هم مرز با عراق، همچنان آلوده به مین است.
۶۰۶۸/۷۲۸۰ / ۶۰۳۷
خبرنگار: مجتبی پناهی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. rolex replicas   ۱۰/۰۹/۱۳۹۹  
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار