مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان:

اهتمام جدی مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان بر تکریم مردم و صیانت ازحقوق شهروندان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۳ ق٫ظ
اهتمام جدی مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان بر تکریم مردم و صیانت ازحقوق شهروندان به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، دکتر جلیلی مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان بااعزام کارشناسان ستادی به مراکز درمانی و بیمارستانی تأمین اجتماعی عملکرد واحد های تحت سرپرستی را ، در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی رصد می کند. مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان که بهار امسال این مسئولیت خطیر را عهده […]

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، دکتر جلیلی مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان بااعزام کارشناسان ستادی به مراکز درمانی و بیمارستانی تأمین اجتماعی عملکرد واحد های تحت سرپرستی را ، در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی رصد می کند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان که بهار امسال این مسئولیت خطیر را عهده دار شده است با بیان اینکه برای خدمت به مردم آمده ام گفت: همواره دغدغه خدمت و رضایت مردم را دارم.

وی اظهارداشت : برای نظارت بر اجرای طرح تکریم و رضایت ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندان بازرسانی را تعیین نموده است که وظیفه دارند از مراکز درمانی و بیمارستانی به صورت سرزده بازدید بعمل آورند و به وی گزارش کنند.

دکتر جلیلی با اذعان به اینکه اهتمام مقام عالی سازمان، معاونین وی، مدیران میانی و پایه ای سازمان تأمین اجتماعی نسبت به مردم بسیار جدی است بر عزم خود در خدمت به مردم تاکید کرد.

وی بااشاره به فرموده امام خمینی  که “به مجلس و دولت و دست اندرکاران توصیه می نمایم که قدر این ملت رابدانید ودرخدمتگزاری به آنان خصوصأ مستضعفان ومحرومان وستمدیدگان که نورچشمان ما واولیای نعم همه هستند وجمهوری اسلامی ره آورد آنان وبا فداکاری های آنان تحقق پیدا کرد وبقای آن نیز مرهون خدمات آنان است فروگذار نکنید و خود را از مردم وآنان را از خود بدانید ” تأکید کرد: بیمه شدگان ولی نعمتان ما هستند و من برای خدمت به این عزیزان با تمام وجود تلاش می کنم.

انتهای پیام/

انتشار دهنده: حسین عبدالعزیزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار