اهواز در خاموشی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۴۹ ق٫ظ
اهواز در خاموشی [ad_1] اهواز – ایرنا برق بسیاری از مناطق کلانشهر اهواز از ساعت ۱۸ چهارشنبه شب قطع و بار دیگر این شهر در خاموشی فرو رفت. به گزارش ایرنا روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز اعلام کرد: به دلیل بارش پراکنده باران اغلب ترانس های برق از مدار خارج شده و نیروهای فنی مشغول رفع نقص […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا برق بسیاری از مناطق کلانشهر اهواز از ساعت ۱۸ چهارشنبه شب قطع و بار دیگر این شهر در خاموشی فرو رفت. به گزارش ایرنا روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز اعلام کرد: به دلیل بارش پراکنده باران اغلب ترانس های برق از مدار خارج شده و نیروهای فنی مشغول رفع نقص هستند.
گفته می شود مناطق کوروش،سعدی،بیست متری ، شهرداری ،حصیر آباد، ملی راه،شهرک منابع طبیعی،کیانپارس ،پاداد،شهرک آغاجاری، کمپلو،کوی نیرو،گیت بوستان ،بهارستان،زیتون کارمندی، بخش باوی ،کمپلو ،کیان آباد ،کیانشهر،پردیس، پاداد فاز ۱و۲
با قطع برق مواجه شده اند.
شرکت توزیع برق اهواز همچنین امروز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:برق برخی مناطق اهواز برای شست و شوی تجهیزات برقی از ساعت ۲ تا ۵ بامداد فردا پنجشنبه قطع می شود.
به گزارش ایرنا توفان گرد و غبار در زمستان امسال به ویژه هشتم بهمن ماه، اهواز را در نوردید و شعاع دید را به ۵۰ متر کاهش داد و میزان آلودگی به ۶۶برابر حد مجاز رسید به گونه ای که باعث قطعی برق و آب و لغو تعدادی از پروازهای فرودگاه اهواز شد.
به دنبال وقوع این پدیده، قطعی برق، آب و تعطیلی مدارس در چندین نوبت اتفاق افتاد.
طی روزهای اخیر نیز برق ۱۱ شهر خوزستان به دلیل بروز پدیده ریزگردها و مه شدید و رطوبت قطع شد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار