اهواز میزبان هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۲ ب٫ظ
اهواز میزبان هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور [ad_1] اهواز- ایرنا- هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور با حضور ۶۰۰ شرکت کننده از دوم تا پنجم اسفندماه در اهواز برگزار می شود. به گزارش ایرنا دعیر بوعذار عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشورو دبیر جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران پنجشنبه در نشست با رسانه های گروهی استان گفت: المپیاد ورزشی پرستاران کشور هر […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور با حضور ۶۰۰ شرکت کننده از دوم تا پنجم اسفندماه در اهواز برگزار می شود. به گزارش ایرنا دعیر بوعذار عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشورو دبیر جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران پنجشنبه در نشست با رسانه های گروهی استان گفت: المپیاد ورزشی پرستاران کشور هر دو سال یک بار در یکی از کلانشهرهای کشور برگزار می شود و از ۱۲۰ هیات مدیره سراسر کشور در این جشنواره حضور می یابند.
وی افزود: در این المپیاد ورزشکارانی که عضو نظام پرستاری هستند از دوم تا پنجم اسفندماه با هم به رقابت می پردازند.
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور ادامه داد: در سال ۱۳۹۵ این جشنواره به میزبانی خوزستان و در شهر اهواز برگزارمی شود که و تمامی تمهیدات لازم نیز برای برگزاری هرچه بهتر این المپیاد اندیشیده شده است.
وی بیان کرد: افتتاحیه این جشنواره دوم اسفندماه در سالن امام رضا(ع) شرکت نفت برگزار شده و حدود ۶۰۰ نفر نیز در این المپیاد حضور می یابند.
بوعذار تصریح کرد: این مسابقات در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، دو و میدانی، شنا و تیرو کمان برگزار می شود.
وی اظهار کرد: قشر مظلوم پرستار کشور به این جشنواره ها و گردهمایی ها نیازمند است چرا که پرستاری شغل سخت و دشواری بوده که برگزاری این برنامه ها می تواند از استرس و فشارهای روحی و روانی این قشر کاهش دهد.
دبیر جشنواره پرستاری کشور اظهار کرد: آیت الله حیدری، عضو مجلس خبرگان رهبری، استاندار خوزستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، فرماندار اهواز و رئیس جمیعت هلال احمر استان خوزستان و نمایندگان خوزستان در مجلس از جمله مقاماتی هستند که در مراسم افتتاحیه حضور می یابند.
وی بیان کرد: برگزاری این مسابقات هزینه هایی را برای سازمان نظام پرستاری کشور به دنبال دارد که تامین این اعتبار برای ما دشوار بوده و هرساله به دنبال حامی مالی هستیم.
بوعذار یادآور شد: در زمان حاضر حدود ۱۰ هزار پرستار در سطح خوزستان مشغول بکار هستند که با هماهنگی با هیات مدیره هر شهرستان می توانند در این المپیاد ورزشی شرکت کنند.
ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور در سال ۱۳۹۳ نیز در خوزستان و به میزبانی شهرستان آبادان برگزار شد.
۷۱۵۲ /۶۰۰۲ خبرنگار:محمدرضاخبازان**انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار