مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان:

اهواز ۲۲ تا ۲۵ آذرماه میزبان رویداد نمایشگاهی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۴ ب٫ظ
اهواز ۲۲ تا ۲۵ آذرماه میزبان رویداد نمایشگاهی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است اهواز- قلم ماندگار-مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: اهواز از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ آذرماه جاری به طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.

قلم ماندگار:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: اهواز از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ آذرماه جاری به طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه تخصصی صنعت نفت و حفاری خوزستان رحیم جلیلی در توضیح بیشتر در این باره افزود: این نمایشگاه پس از نمایشگاه بین المللی نفت تهران مهمترین و بزرگترین رویداد اقتصادی در سطح وزارت نفت به شمار می اید.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه که همزمان با سال رونق تولید با همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران برنامه ریزی شده است ۲۶۰ شرکت از ۱۰ استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز مشارکت و در مدت چهار روز، آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت به نمایشگاه می گذارند.

جلیلی با بیان اینکه محور فعالیت نمایشگاه امسال در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی است، گفت: شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان نهایت تلاش خود را در برپایی هر چه باشکوهتر این نمایشگاه که در جدول نمایشگاه های کشور تعریف گردیده به کار گرفته است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان افزود: با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیر مجموعه آن، انجمن های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه های علمی و پژوهشی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان حضور چشمگیر دارند.

وی اظهار کزد: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسب و ایده آل برای نمایش فناوری های جدید در صنعت نفت و صنایع جانبی آن می باشد و حضور پر رنگ شرکت ها در این رویداد بیانگر دستیابی متخصصان متعهد و توانمند ایرانی به دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات راهبردی این صنعت مهم محسوب می شود.

جلیلی در ادامه از شرکت ها و مجموعه های صنعتی که برای مشارکت در این نمایشگاه درخواست غرفه کرده بودند و به علت محدودیت فضای سرپوشیده مسیر نشد عذرخواهی و یاداور شد به سبب اهمیت این رویداد اقتصادی و نمایشگاهی به روال سال های گذشته در پایان کار نمایشگاه برخی سازندگان برای حضور در نمایشگاه سال بعد اقدام به ثبت نام می نمایند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار