اورژانس خرمشهر در تعطیلات نوروز، ۵۸۷ مورد ماموریت انجام داد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۱ ب٫ظ
اورژانس خرمشهر در تعطیلات نوروز، ۵۸۷ مورد ماموریت انجام داد [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر گفت:از ۱۵اسفندماه ۹۵ تا ۱۵ فروردین سال جاری، ۵۸۷ مورد ماموریت تصادفی و غیرتصادفی ازسوی اورژانس این مرکز انجام شد. فرشید بهشتی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:از مجموع ماموریت های انجام شده از سوی اورژانس خرمشهر، ۳۱۷ مورد ماموریت […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر گفت:از ۱۵اسفندماه ۹۵ تا ۱۵ فروردین سال جاری، ۵۸۷ مورد ماموریت تصادفی و غیرتصادفی ازسوی اورژانس این مرکز انجام شد. فرشید بهشتی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:از مجموع ماموریت های انجام شده از سوی اورژانس خرمشهر، ۳۱۷ مورد ماموریت در اسفندماه سال گذشته انجام شد که ۲۶۴ مورد غیرتصادفی و ۵۳ مورد تصادفی بوده و ۲۷۰ مورد نیز از ابتدای سال جدید تا ۱۵ فروردین ماه بود که ۲۱۶ مورد غیرتصادفی و ۵۱ مورد تصادفی بوده است.
وی اظهار داشت:شش پایگاه مرکز فوریت های پزشکی در مناطق مختلف مینوشهر، کوت شیخ، شلمچه و شهرک صنعتی و سه پایگاه موقت در یادمان شهدای شلمچه، یادمان علقمه و بازار کنزالمال خرمشهر در ایام نوروز فعال بوده اند.
بهشتی همچنین با بیان اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی گفت:در طرح بسیج سلامت نوروزی خرمشهر که از اول اسفند پارسال آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ادامه داشت،۱۰ گروه بازرسی و نظارت بهداشت محیط این شهرستان فعالیت دارند.
وی افزود:طی این مدت از پنج هزار و ۲۴۰مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و یکهزار و ۴۷۲ مورد اماکن عمومی بازدید شد.
بهشتی افزود:در این راستا ۱۶۰مورد نمونه برداری از مواد غذایی انجام شده که ۶۳۱مورد معدوم سازی شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر همچنین نمونه برداری از آب آشامیدنی طی این مدت را ۴۵۲ مورد عنوان کرد و گفت:طی این مدت ۳۰۹ مورد از سامانه آبرسانی بازدید به عمل آمد و هفت هزار و ۶۵۲ مورد کلرسنجی از آب آشامیدنی انجام شد.
** مراجعه هشت هزار و ۸۲۲ بیمار به اورژانس بیمارستان ولیعصر خرمشهر
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر گفت:از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا ۱۴ فروردین سال جاری، هشت هزار و ۸۲۲ نفر به اورژانس بیمارستان ولیعصر خرمشهر مراجعه کردند که از این تعداد ۵۱۲ در بخش های مختلف بستری و ۱۵۲ نفر عمل جراحی اورژانسی و عادی انجام شد.
۱۳ مرکز جامع سلامت در خرمشهر و۲۲ خانه بهداشت در روستاهای شهرستان در ایام نوروز به بیماران و مهمانان نوروزی خدمت رسانی کردند.
۶۱۲۵/۷۱۰۰ خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده: سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار