مسئول بسیج رسانه خوزستان:

اولویت های بسیج رسانه خوزستان امید آفرینی و ایجاد شور انتخاباتی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۹ ب٫ظ
اولویت های بسیج رسانه خوزستان امید آفرینی و ایجاد شور انتخاباتی است مسئول بسیج رسانه استان خوزستان در جلسه با استاندار خوزستان گفت: اولویت اول بسیج رسانه استان امید آفرینی و پرشور کردن انتخابات است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه خوزستان مسئول بسیج رسانه استان خوزستان در جلسه با استاندار خوزستان گفت: اولویت اول بسیج رسانه استان امید آفرینی و پرشور کردن انتخابات است.

دکترسجاد بهمئی افزود: بسیج رسانه خوزستان با استفاده از ظرفیت های مهم رسانه ای که در اختیار دارد به دنبال مقابله با عملیات روانی دشمن است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه جریان رسانه های معاند به دنبال مایوس کردن و ایجاد نااُمیدی در سطح جامعه هستند ، بسیج رسانه با استفاده از ظرفیت بسیج رسانه در سطح استان و شهرستانها به دنبال ایجاد نشاط و امید آفرینی در سطح استان است.
استاندار خوزستان نیز در این جلسه افزود: جهت پرشور کردن انتخابات و مشارکت حداکثری در کنار رسانه باید از ظرفیت نخبگان و شیوخ و بزرگان استان استفاده نماییم،

سلیمانی دشتکی  افزود: میزان مشارکت کاندیداهای انتخاباتی نسبت به سطح استان و شهرستان‌ها جهت انتخابات شورای شهر و روستا نسبت به دوره های قبلی افزایش خوبی داشته است .
وی در پایان از زحمات و تلاش های بسیج رسانه استان در جهت آموزش و اگاهی رسانی در سطح جامعه تقدیر کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار