اولین سینما کانون اندیمشک افتتاح شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۹ ب٫ظ
اولین سینما کانون اندیمشک افتتاح شد [ad_1] اندیمشک – ایرنا – اولین 'سینما کانون' اندیمشک با هدف اکران نمایش فیلم‌های سینمایی، کوتاه، نیمه بلند و پویانمایی تولید شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز دوشنبه به مناسبت دهه مبارک فجر گشایش یافت. به گزارش ایرنا در این آیین که با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان اندیمشک برگزار شد مدیر […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – اولین 'سینما کانون' اندیمشک با هدف اکران نمایش فیلم‌های سینمایی، کوتاه، نیمه بلند و پویانمایی تولید شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز دوشنبه به مناسبت دهه مبارک فجر گشایش یافت. به گزارش ایرنا در این آیین که با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان اندیمشک برگزار شد مدیر کل کانون و پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: راه اندازی سینما کانون در سطح استان خوزستان به منظور کمک به غنی سازی فرهنگی انجام می شود.
غلام‌رضا شنبدی افزود: در 'سینما کانون' فیلم‌های ویژه کودک و نوجوان برای آشنایی کودکان و نوجوانان با تولیدات سینمایی این گروه سنی خاص نمایش داده می شود.
وی بیان کرد:کلیه فیلم ها با محتوای آموزشی،علمی ،اخلاقی و تربیتی در سینما کانون نمایش داده می شود تا پیام های اخلاقی ، انشانی و تربیتی به کودکان و نوجوانان منتقل شود.
فرماندار شهرستان اندیمشک هم با بیان اینکه ترویج فرهنگ ارزشی باید از کودکی به شکل جدی آغاز شود گفت:برنامه ریزی جدی برای گروههای سنی کودک و نوجوان آنان را از آسیب پذیری اجتماعی مصون می دارد.
پیمان جهانگیری بیان کرد:این اولین سینما کودک اندیمشک است که در کانون پرورش فکری شماره ۳ راه اندازی می شود و قول مساعد برای افزایش امکانات موجود این سینما نیز گرفته شده است.
وی افزود:در سال های قبل برای کانون های پرورش فکری شهرستان اعتباری داده نمی شد اما با پیگیری انجام شده برای رفع مشکلات این مراکز و کمک به ارتقای سطح امکانات آنها در شهرستان اعتباراتی در نظر گرفته شده است.
در این آیین با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی آغاز به کار نخستین سینما کانون اندیمشک جشن گرفته شد.
این مرکز در سالن کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در فضایی به مساحت بیش از ۷۵ متر مربع راه اندازی گردید.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار