اولین مانور پاکسازی عمومی با حضور مردم و مسئولین در شهرستان شوشتر برگزار شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۵ ب٫ظ
اولین مانور پاکسازی عمومی با حضور مردم و مسئولین در شهرستان شوشتر برگزار شد شوشتر- قلم ماندگار-اولین مانور پاکسازی عمومی در شهرستان شوشتر با حضور معاون فرماندار، شهردار، مسئولین ادارات و سایر اقشار مردم در ابتدای جاده عقیلی به همراه نظافت همگانی در سطح ادارات، نهادها و مدارس شوشتر برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، اولین مانور پاکسازی عمومی در شهرستان شوشتر با حضور معاون فرماندار، شهردار، مسئولین ادارات و سایر اقشار مردم در ابتدای جاده عقیلی به همراه نظافت همگانی در سطح ادارات، نهادها و مدارس شوشتر برگزار گردید.
بهروز نجاتی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر، با بیان این خبر افزود: ١٢ اسفند براساس مصوبه کارگروه مدیریت پسماند یکی از روزهای پاکسازی همگانی در سطح شهر و روستا تعیین شده بود و صبح دیروز علاوه بر نظافت عمومی در سطح ادارات و نهادها برنامه ای جهت پاکسازی مسیر ابتدایی جاده عقیلی با مشارکت شهرداری، ادارات و انجمن‌های مردم نهاد اطلاع رسانی و تدارک دیده شده بود که خوشبختانه با حضور پرشور مردم و علاقه مندان به محیط زیست ، معاون محترم فرماندار، مسئولین و پرسنل ادارات و با هدف جلب افکار و توجه عمومی به معضلات پسماند و فرهنگسازی در این زمینه و در آستانه فرارسیدن نوروز به نحوی بسیار مطلوب و تأثیرگذار برگزار گردید.
در این مراسم مهندس کجبافی، معاون فرماندار شوشتر، گفت: تا پایان سال نیز همچنان برنامه هایی در سایر نقاط شهر در راستای توجه به فرهنگ سازی و تمیز شدن چهره شهر صورت خواهد گرفت.
یادآور می شود: در پایان این مراسم نیز معاون فرماندار به همراه جمعی از مسئولین ادارات از جایگاه دفن پسماندهای شوشتر بازدید و درخصوص بهبود وضعیت و معضلات جایگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار