اکثر نقاط استان در پایان هفته شاهد خاک و باران خواهند بود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۷ ب٫ظ
اکثر نقاط استان در پایان هفته شاهد خاک و باران خواهند بود [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از ساعات پایانی چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به استان، اکثر نقاط استان شاهد بارش باران و احتمال وجود خاک خواهند بود. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از اواخرساعات پایانی چهارشنبه با ورود موج جدید ناپایدار در استان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از ساعات پایانی چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به استان، اکثر نقاط استان شاهد بارش باران و احتمال وجود خاک خواهند بود. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از اواخرساعات پایانی چهارشنبه با ورود موج جدید ناپایدار در استان انتظار وزش باد و بارش باران پراکنده دراکثر نقاط استان دور از انتظار نیست.
بهادری بیان کرد : در صورت مشاهده پیش بینی گرد و خاک اطلاعات دقیقی سه شنبه اعلام می شود .
وی با اشاره به روند افزایشی یک درجه ای دمای هوا به صورت روزانه در خوزستان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته شوش و اهواز با ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و ایذه با پنج درجه سانتیگراد خنکترین نقاط استان بوده اند.
مدیر کل هواشناسی خوزستان ادمه داد: تغییرات دمایی هوای اهواز در این مدت بین ۶ تا ۹ درجه سانتیگراد و ارتفاع وارونگی هوا نیز ۲۴۶ متر ثبت شده است.
در اواخر هفته گذشته نیز برخی نقاط خوزستان از جمله اهواز شاهد بارش باران بودند به صورتی که میزان بارندگی در اهواز ۶٫۴ میلی متر ثبت شد.
۷۱۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار: حمیدرضا ترابی فرد **انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار