ایذه،دزفول و‌شوش میزبان کارشناسان سازمان میراث فرهنگی در طرح تولید و‌اشتغال

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۳۷ ق٫ظ
ایذه،دزفول و‌شوش میزبان کارشناسان سازمان میراث فرهنگی در طرح تولید و‌اشتغال [ad_1] ایرنا -ایذه-کارشناسان اعزامی طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال ۷۳ روستای منتخب کشور به خوزستان از ظرفیت تولید و اشتغال ۳ روستای هدف گردشگری خوزستان بازدید کردند. به گزارش ایرنا همزمان با آغاز اجرای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در ۷۳ روستای کشور، سه روستای هدف گردشگری در خوزستان نیز مورد ارزیابی […]

[ad_1]


ایرنا -ایذه-کارشناسان اعزامی طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال ۷۳ روستای منتخب کشور به خوزستان از ظرفیت تولید و اشتغال ۳ روستای هدف گردشگری خوزستان بازدید کردند. به گزارش ایرنا همزمان با آغاز اجرای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در ۷۳ روستای کشور، سه روستای هدف گردشگری در خوزستان نیز مورد ارزیابی و برسی قرار گرفت.
ایوب سلطانی مدیر‌میراث فرهنگی‌شهرستان ایذه روز دوشنبه در‌گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار‌کرد: با توجه به اظهارات این‌کارشناسان و مدیران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان، روستای خماط در نزدیکی چغازنبیل، لیوس در شهرستان دزفول و کهباد۲ در ایذه، سه روستای هدف گردشگری تعیین شدند.
سلطانی اضافه‌کرد: در سالهای گذشته، یکهزار و ۱۰۰ روستای هدف گردشگری شناسایی و تعیین شد که در مرحله اول برای اجرای این طرح، ۵۰۰ روستا انتخاب شد‌ و ‌در ‌نهایت ۷۳ روستا که دارای ظرفیت های مناسب در حوزه ماموریت های سه گانه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هستند شناسایی و برای اجرای این طرح انتخاب شدند.
وی افزود: کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ۲۶ فروردین به این روستاها اعزام شدند و در مدت یک هفته به بررسی ظرفیت های این روستاها با هدف ایجاد اشتغال و تولید پرداختند.
وی‌ در پایان بیان داشت: یکی از مهمترین اقدامات و فعالیت های کارشناسان اعزامی به این روستاها ظرفیت سازی و تغییر نگرش روستاییان به ظرفیت های موجود در هر روستا و برنامه ریزی برای استفاده بهینه از ظرفیت هاست.
۷۱۶۱/۶۰۶۴
خبرنگار: مهسا نوروزی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار