ایرنا نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۸ ب٫ظ
ایرنا نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه شد [ad_1] آبادان – ایرنا – خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) استان خوزستان نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه شد. به گزارش ایرنا مصاحبه منتشر شده در خبرگزاری ایرنا استان خوزستان با موضوع نخستین زن جانباز خرمشهر و تیتر ‘خاکمان ناموسمان بود/ مادرم سیاه پوشِ منِ زنده شد’ به عنوان مصاحبه برتر و نامزد […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) استان خوزستان نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه شد. به گزارش ایرنا مصاحبه منتشر شده در خبرگزاری ایرنا استان خوزستان با موضوع نخستین زن جانباز خرمشهر و تیتر ‘خاکمان ناموسمان بود/ مادرم سیاه پوشِ منِ زنده شد’ به عنوان مصاحبه برتر و نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه در بخش ایثار و شهادت انتخاب شده است.
این مصاحبه از سوی ‘ امین جوکار’ خبرنگار آزاد خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دفتر آبادان تهیه شده و نامزد دریافت نشان ملی ایثار و رسانه شد.
در بخش کشوری ایثار و شهادت این جشنواره، زهرا بختیاری از خبرگزاری فارس، امین جوکار از خبرگزاری ایرنا، سید حمید هاشمی از روزنامه قدس، عطیه همتی از خبرگزاری مهر، علی البرزی از روزنامه قدس، محمدعلی عباسی اقدم، مریم شریفی و میثم امینی از روزنامه همشهری، مرجان خسروی و الناز عباسیان از ماهنامه همشهری آیه، نامزد دریافت این جایزه شدند.
حدود یکهزار و ۲۰۰ اثر به این جشنواره ملی ارسال شده بود و این تعداد نامزد، از میان ۳۲۱ روزنامه‌نگار، ۷۰ عکاس و ۱۲۰رسانه به مرحله نهایی راه یافته‌اند.
محمدجواد محقق، علیرضا نمکیان، حسن نمکدوست، یونس شکرخواه، احمد توکلی و مسعود میری؛ داوران این جشنواره هستند.
آیین اختتامیه این جشنواره، سه‌شنبه ۲۶ بهمن ماه جاری با حضور اسحاق چهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مقامات کشوری در تالار وحدت تهران برگزار می شود.
۶۱۲۵ خبرنگار و منتشر کننده خبر:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار