ایستگاههای سلامت اورژانس ۱۱۵ در خوزستان مستقر می شوند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۴ ب٫ظ
ایستگاههای سلامت اورژانس ۱۱۵ در خوزستان مستقر می شوند [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خوزستان گفت: در آستانه فرارسیدن ایام نوروز، ۲ ایستگاه سلامت اورژانس ۱۱۵ از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین در استان دایر می شود. شهیار میرخشتی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ایستگاههای سلامت، در ورودی جاده اصفهان به […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خوزستان گفت: در آستانه فرارسیدن ایام نوروز، ۲ ایستگاه سلامت اورژانس ۱۱۵ از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین در استان دایر می شود. شهیار میرخشتی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ایستگاههای سلامت، در ورودی جاده اصفهان به خوزستان، گردنه سراک ایذه و ورودی خرم آباد به اندیمشک مستقر می شوند.
وی افزود: در این ایستگاهها، یک دستگاه آمبولانس، اتوبوس آمبولانس، ۲ تکنسین، کارشناس های مبارزه با بیماری ها و بهداشت محیط و تخت های بستری به صورت ۲۴ ساعت برای ارائه خدمات به میهمانان نوروزی حضور دارند.
میرخشتی ادامه داد: همچنین در یادمان ها شهدای هویزه و طلائیه یک درمانگاه کامل شامل پزشک، پرستار، تکنسین، آمبولانس و اتوبوس آمبولانس برای ارائه خدمات درمانی به مردم مستقر است.
رئیس اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: در ایستگاههای سلامت و یادمان ها، امکانات دارویی کامل نیز وجود دارذ.
اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس، ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار