بارش ۱۰۰ میلی متری باران در اندیمشک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۷ ب٫ظ
بارش ۱۰۰ میلی متری باران در اندیمشک [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از روز یکشنبه بارندگی در بیشتر نقاط استان آغاز شده و تا کنون بیشترین میزان بارندگی با ۱۰۰ میلی متر در اندیمشک ثبت شده است. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حال حاضر نیز بارندگی شدید در دهدز، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از روز یکشنبه بارندگی در بیشتر نقاط استان آغاز شده و تا کنون بیشترین میزان بارندگی با ۱۰۰ میلی متر در اندیمشک ثبت شده است. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حال حاضر نیز بارندگی شدید در دهدز، بهبهان، ایذه اندیمشک و حسینیه اندیمشک ادامه دارد.
وی افزود: میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته در حسینیه اندیمشک ۸۰٫۲ ، دهدز ۲۸٫۲، دزفول ۱۶٫۲، لالی ۱۳ ، شوش ۱۲٫۷، ایذه ۱۱، مسجدسلیمان ۱۰٫۹، باغملک ۹، رامهرمز ۴٫۹ ، شوشتر ۳٫۸ ، بهبهان ۲٫۵ و اهواز هشت دهم ثبت شده است.
بهادری ادامه داد: موج بارشی حاکم تا اوایل وقت سه شنبه بر استان حاکم است و بیشتر نقاط این استان به ویژه شمال و شرق استان را در بر می گیرد و موج دیگر بارندگی در هفته جاری از روز چهارشنبه خوزستان را در بر خواهد گرفت.
بهادری ادامه داد: به علت وزش باد با منشا کشور عراق، گرد و غبار روز دوشنبه آبادان و اهواز را فرا گرفت که در حال حاضر دید در آبادان چهار کیلومتر و در اهواز ۱۵۰۰ متر گزارش شده که وضعیت رو به بهبود است.
توفان گرد و غبار هشتم بهمن ماه اهواز را در نوردید و شعاع دید را به ۵۰ متر کاهش داد و میزان آلودگی به ۶۶برابر حد مجاز رسید به گونه ای که باعث قطعی برق و آب و لغو تعدادی از پروازهای فرودگاه اهواز شد.
به دنبال وقوع این پدیده، قطعی برق، آب و تعطیلی مدارس در چندین نوبت اتفاق افتاد.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار