بارش ۴۰ میلی متری بارندگی در ایذه و پنج سانتی متری برف در دهدز

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۲ ب٫ظ
بارش ۴۰ میلی متری بارندگی در ایذه و پنج سانتی متری برف در دهدز [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از ۲۸ تا ۲۹ بهمن جاری، میزان بارش باران در ایذه ۳۹٫۷ و برف در دهدز، پنج سانتی متر ثبت شده است. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: میزان بارندگی در ماهشهر ۳۳٫۶، بهبهان ۲۵٫۶، لالی ۲۹٫۲، رامهرمز ۲۰٫۷، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از ۲۸ تا ۲۹ بهمن جاری، میزان بارش باران در ایذه ۳۹٫۷ و برف در دهدز، پنج سانتی متر ثبت شده است. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: میزان بارندگی در ماهشهر ۳۳٫۶، بهبهان ۲۵٫۶، لالی ۲۹٫۲، رامهرمز ۲۰٫۷، امیدیه ۱۹٫۶، مسجدسلیمان ۱۷٫۸، شوشتر ۱۴٫۲، دهدز ۱۲، آغاجاری و هندیجان ۱۰٫۴، گتوند ۹٫۳، اندیمشک پنج، شادگان ۲٫۷، اهواز ۳٫۶، بستان ۱٫۱ و دزفول یک میلی متر گزارش شده است.
وی افزود: از ۲۴ تا ۲۶ بهمن نیز بیشترین میزان بارندگی تجمعی در حسینیه اندیمشک ۸۲٫۳، دهدز ۵۳٫۳، ایذه ۴۳٫۳، بهبهان ۲۸٫۷ و دزفول ۱۶٫۴ میلی متر ثبت شده است.
بهادری ادامه داد: با توجه به پیش بینی کاهش دو تا پنج درجه ای دما از امروز تا اواسط هفته جاری، در ۲۴ ساعت گذشته دهدز با ۲ درجه سانتی گراد زیر صفر و هندیجان با ۱۹ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان گزارش شده و دمای هوای اهواز بین ۱۸ و ۱۱ درجه سانتیگراد در نوسان است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: همچنین گرد و غبار از صبح روز شنبه استان را فرا گرفت و شعاع دید در ساعت ۳۰: ۹ صبح در بستان، آبادان و خرمشهر به ۳۰۰ متر کاهش یافت ولی به تدریج رو به تدریج رو بهبود است و تا بعد از ظهر ادامه دارد.
بر اساس اطلاعیه ستاد بحران استانداری خوزستان، تعداد زیادی از مدارس خوزستان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل شدند و ادارات تا ساعات ۱۲ دایر بودند.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار