بارندگی به جاده های روستایی بخش الوار اندیمشک خسارت وارد کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۶ ب٫ظ
بارندگی به جاده های روستایی بخش الوار اندیمشک خسارت وارد کرد [ad_1] اندیمشک – ایرنا – بخشدار الوار گرمسیری اندیمشک گفت: بارندگی به برخی روستاها و جاده های دسترسی روستایی در بخش الوار گرمسیری خسارت وارد کرده است. عباس پاپی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسیر دسترسی تعدادی از روستاها از جمله سراشکفت و بن هنی قطع شده است […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – بخشدار الوار گرمسیری اندیمشک گفت: بارندگی به برخی روستاها و جاده های دسترسی روستایی در بخش الوار گرمسیری خسارت وارد کرده است. عباس پاپی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسیر دسترسی تعدادی از روستاها از جمله سراشکفت و بن هنی قطع شده است اظهار کرد:روستاهای سرخکان و تاکاب نیز به علت سیلاب دچار مشکل شده اند.
وی گفت:ارتباط مخابراتی در این بخش هم دچار اختلال شده و به علت پراکندگی روستاها خسارات در دست بررسی است اما خوشبختانه تاکنون خسارت جانی گزارش نشده است.
وی گفت:از آنجا که جاده های این روستاها بیشتر خاکی است لذا در بارندگی دچار خسارت شده و مسدود می شوند.
پاپی گفت:تعدادی از پل های ارتباطی روستاهای بخش الوار نیز نیاز به ترمیم دارند و احتمال تخرب آنها و ایجاد خطر برای روستاییان وجود دارد.
بخشدار الوار گرمسیری همچنین با بیان اینکه برای نگهدای و بازگشایی راههای روستایی این بخش امکانات و تجهیزات لازم موجود نمی باشد گفت:در مواقع بارندگی شدید و بروز حادثه احتمالی ،مسیرهای خروجی آزاد راه اندیمشک – پل زال جوابگو نخواهند بود.
بخشدار الوار اندیمشک افزود:از آنجا که بیشترین تردد از جاده پل زال – اندیمشک انجام می شود لذا ایمن سازی این آزاد راه و تجهیز آن به خودروی آتش نشان ضروری است.
وی همچنین بیان کرد:با توجه به آغاز بارش های زمستانی در این بخش تمهیدات لازم برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از بارندگی در بخش الوار انجام شده است اما در صورت ریزش کوه و بروز سانحه باید اقدام ویژه انجام گیرد.
پاپی بیان کرد:سایر راههای روستایی این بخش نیز مورد بازدید قرار گرفته و در صورت ریزش کوه یا بروز مشکل ، اقدام فوری به عمل می آید ضمن اینکه بخشداری الوار در آماده باش است.
بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک دارای ۱۸۰ روستا و حدود ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی است.
اندیمشک دارای ۲ بخش مرکزی و الوار گرمسیری است.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان- انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار