بارندگی در نیمه جنوبی استان خوزستان درپایان هفته

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۸ ب٫ظ
بارندگی در نیمه جنوبی استان خوزستان درپایان هفته [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی ، نیمه جنوبی استان از آخر هفته به میزان ۲ تا۶ میلیمتر بارندگی دارد . کوروش بهادری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این موج بارشی با تاثیر بر روی نیمه جنوبی کشور، باعث افزایش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی ، نیمه جنوبی استان از آخر هفته به میزان ۲ تا۶ میلیمتر بارندگی دارد . کوروش بهادری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این موج بارشی با تاثیر بر روی نیمه جنوبی کشور، باعث افزایش ابر و بارش های پراکنده و رگباری در روز پنج شنبه به میزان ۲ تا ۶ میلیمتر در نواحی جنوبی استان می شود .
وی افزود: روند افزایش دما روزانه به میزان یک درجه سانتیگراد برای استان پیش بینی می شود و در ۲۴ ساعت گذشته، ایذه با یک و شوشتر،گتوند با ۲۰ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۱۹ و چهار درجه سانتیگراد در نوسان است.
بهادری در ادامه گفت : وارونگی هوا در بامداد امروز ۲۳۲ متر بوده است .
از ۲۸ تا ۲۹ بهمن جاری، بیشترین میزان بارش باران در ایذه ۳۹٫۷ ماهشهر ۳۳٫۶، بهبهان ۲۵٫۶، لالی ۲۹٫۲ و رامهرمز ۲۰٫۷ و از ۲۴ تا ۲۶ بهمن نیز بیشترین میزان بارندگی تجمعی در حسینیه اندیمشک ۸۲٫۳، دهدز ۵۳٫۳، ایذه ۴۳٫۳، بهبهان ۲۸٫۷ و دزفول ۱۶٫۴ میلی متر ثبت شده است.
۷۱۶۵/۶۰۶۴
خبر نگار: حمیدرضا ترابی فرد **انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار