بارندگی موجب مسدود شدن برخی جاده های روستایی در اندیمشک شد

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۸ ب٫ظ
بارندگی موجب مسدود شدن برخی جاده های روستایی در اندیمشک شد [ad_1] اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک گفت:بارندگی موجب بسته شدن برخی جاده های روستایی در این شهرستان شده است. پیمان جهانگیری روز جمعه به خبرنگار ایرنا افزود:بر اثر بارندگی پنجشنبه شب برخی جاده های روستایی در بخش الوار گرمسیری دچار مشکل شده و نیاز به بازگشایی دارند.وی گفت:آبگرفتگی در معابر شهرستان نیز شدت گرفته […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک گفت:بارندگی موجب بسته شدن برخی جاده های روستایی در این شهرستان شده است. پیمان جهانگیری روز جمعه به خبرنگار ایرنا افزود:بر اثر بارندگی پنجشنبه شب برخی جاده های روستایی در بخش الوار گرمسیری دچار مشکل شده و نیاز به بازگشایی دارند.
وی گفت:آبگرفتگی در معابر شهرستان نیز شدت گرفته و دستگاههای اجرایی برای جلوگیری از وقوع مشکل برای شهروندان در حال خدمات رسانی می باشند.
فرماندار اندیمشک با اشاره به طغیان برخی رودخانه های فصلی از جمله رودخانه بالارود افزود:با توجه به ۳۹ میلیمتر بارندگی در این شهرستان تمام دستگاه‌های عضو مدیریت بحران این شهرستان برای کمک رسانی در حوادث احتمالی در حالت آماده باش قرار دارند.
جهانگیری از مسافران خواست با توجه به بارندگی ها و احتمال ریزش کوه در مسیرهای مواصلاتی از جمله آزاد راه پل زال – خرم آباد سفرهای جاده ای را با احتیاط انجام داده و از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.
وی افزود:از شهروندان و میهمانان نوروزی انتظار می رود از اسکان در کنار مسیل‌ها و رودخانه‌ها خودداری کرده تا با مشکل مواجه نشوند.
بخشدار بخش الوار گرمسیری اندیمشک هم گفت:جاده های روستایی در منطقه امامزاده احمد (ع) به علت بارندگی شدید بسته شده است.
عباس پاپی افزود:ساعات اولیه صبح روز جمعه برای حدود یک ساعت آزادراه پل زال – خرم آباد در حوزه لرستان به علت ریزش کوه مسدود شد که در کوتاهترین زمان بازگشایی شد.
موج بارندگی از پنجشنبه شمال استان خوزستان را فرا گرفته و همچنان ادامه دارد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار