بازدید از کالاهای مکشوفه در انبار اموال تملیکی خوزستان توسط تیم مبارزه با قاچاق معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز/ بازرسی داروخانه ها و بخش تجهیزات بیمارستانی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷ ق٫ظ
بازدید از کالاهای مکشوفه در انبار اموال تملیکی خوزستان توسط تیم مبارزه با قاچاق معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز/ بازرسی داروخانه ها و بخش تجهیزات بیمارستانی خوزستان- قلم ماندگار- از کالاهای مکشوفه در انبار اموال تملیکی استان خوزستان توسط تیم مبارزه با قاچاق معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بازدید شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، در نیمه دوم تعطیلات نوروزی تیم مبارزه با قاچاق معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کالاهای مکشوفه در انبار اموال تملیکی استان خوزستان بازدید کرد.

این بازدید به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و شرایط نگهداری کالاهای مکشوفه از نوع فرآورده های سلامت در انبار اموال تملیکی، نمونه برداری و تعیین قابلیت مصرف انسانی کالای مکشوفه با هدف ممانعت از خروج کالاهای هدف تولید داخل انجام شد.

بازرسی داروخانه ها و بخش تجهیزات بیمارستانی+ عکس

همچنین کارشناسان غذا، دارو، آزمایشگاه و تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به طور مستمر در ایام تعطیلات از داروخانه ها و بخش های مختلف تجهیزات بیمارستانی استان بازدید و بازرسی های ویژه صورت گرفت.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار