بازدید استاندار خوزستان و شهردار اهواز از مراحل پایانی پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کجباف

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۷ ب٫ظ
بازدید استاندار خوزستان و شهردار اهواز از مراحل پایانی پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کجباف شریعتی استاندار خوزستان به همراه موسی شاعری شهردار اهواز از مراحل پایانی پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کجباف بازدید کرد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، امروز شنبه ۲۵ بهمن ماه جاری دکتر شریعتی استاندار خوزستان به همراه موسی شاعری شهردار اهواز از مراحل پایانی پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کجباف بازدید کرد.
استاندار خوزستان در این بازدید عنوان کرد: روند پیشرفت کار بسیار خوب ایت و نسبت به دوره های قبل سرعت بیشتری گرفته و به علت اینکه تزریق مالی خوبی صورت گرفته پروژه در مراحل پایانی به سر می برد
شریعتی ادامه داد: محور L500طولانی ترین پل استان است که امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده به بهره برداری برسد و تا سه ماه آینده و پیش از اتمام دوره شورای محترم شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.
وی افزود: به یاری خدا با توجه به قول مساعد پیمانکار پروژه و تامین منابع مالی ، بهره برداری از این پروژه که یکی از خواسته های دیرین مردم اهواز است محقق شده و تا تیرماه ۱۴۰۰ شاهد افتتاح بزرگترین تقاطع جنوب غرب کشور خواهیم بود.
استاندار خوزستان در پایان ضمن تقدیر از زحمات و خدمات شهردار اهواز و شورای اسلامی شهر در جهت اجرای پروژه خاطرنشان کرد: تا زمان بهره برداری و پایان کار اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کجباف پیگیر کار هستیم تا خدماتی شایسته و در شان مردم شریف اهواز تقدیم کنیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار