بازدید بیش از ۷۴ هزار گردشگر نوروزی از بندرخرمشهر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۴ ق٫ظ
بازدید بیش از ۷۴ هزار گردشگر نوروزی از بندرخرمشهر [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، بازدید و تردد بیش از ۷۴ هزار و ۱۵۱ میهمان نوروزی، گردشگر دریایی و کاروان راهیان نور در بندرخرمشهر و رودخانه‎های اروند و کارون به ثبت رسیده است. عادل دریس روز دوشنبه با علام این خبر به رسانه ها […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، بازدید و تردد بیش از ۷۴ هزار و ۱۵۱ میهمان نوروزی، گردشگر دریایی و کاروان راهیان نور در بندرخرمشهر و رودخانه‎های اروند و کارون به ثبت رسیده است. عادل دریس روز دوشنبه با علام این خبر به رسانه ها گفت:ساختمان مرکزی قدیمی، محوطه ها، اسکله ها، تجهیزات و تأسیسات بندری، مناطق عملیاتی کربلای ۴ و ۵، نوار مرزی و محل تلاقی رودخانه های اروند و کارون از جمله مکان های مورد بازدید در مجتمع بندری خرمشهر است.
وی افزود:میهمانان نوروزی به صورت کاروان خودرویی با همراهی اسکورت و راهنما از بخش های مختلف مجتمع بندری خرمشهر بازدید می کنند.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر ادامه داد: بندرخرمشهر از ۱۶ اسفند ۹۵ به علت افزایش تقاضا برای گردشگری دریایی، فعالیت شناورهای مسافری در مسیرهای کویت و عراق را متوقف کرده است و این شناورها تا پایان تعطیلات نوروزی فقط به جابجایی مسافر در رودخانه های اروند و کارون فعالیت دارند.
به گفته دریس در نیمه اول تعطیلات نوروزی خوشبختانه هیچ حادثه ای در رودخانه های اروند و کارون رخ نداده است.
وی یادآور شد: این اداره کل همچون سال های گذشته علاوه بر انجام گشت های ایمنی در اروند رود به صورت داوطلبانه با همکاری شهرداری، نیروی انتظامی و هلال احمر در رودخانه کارون نیز اقدام به برگزاری گشت های منظم ایمنی کرده است.
۷۱۰۰/۶۱۲۵ انتشاردهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار