صبح امروز صورت گرفت؛

 بازدید خبرنگاران از پروژه نهالکاری ۱۸۰ هکتار جنگل استان خوزستان بانک مهر اقتصاد خوزستان + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۷ ب٫ظ
 بازدید خبرنگاران از پروژه نهالکاری ۱۸۰ هکتار جنگل استان خوزستان بانک مهر اقتصاد خوزستان + گزارش تصویری  صبح امروز خبرنگاران از پروژه نهالکاری ۱۸۰ هکتار نهال کاری که توسط بانک مهر اقتصاد خوزستان به بهره برداری رسیده بود بازدید کردند.

قلم ماندگار:


 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار؛ صبح امروز خبرنگاران از پروژه نهالکاری ۱۸۰ هکتار نهال کاری که توسط بانک مهر اقتصاد خوزستان به بهره برداری رسیده بود، بازدید کردند.
در این بازدید مسعود حاتم وند  رییس اداره امور شعب بانک مهراقتصاد استان خوزستان به همراه مدیران و معاونین این بانک حضور داشتند.
حاتم وند در حاشیه این بازدید ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: نهال کاری ۱۸۰ هکتاری بانک مهر اقتصاد اقدامی در راستای مسئولیت های اجتماعی این بانک بوده است و امیدواریم با همکاری سازمان های مرتبط، این طرح با موفقیت به اتمام برسد تا زمینه برای ورود سایر بانک ها و بنگاه های اقتصادی در بحث بیابان زدایی فراهم شود.
وی بر اهمیت و ارزش خدمت رسانی و کاشت نهال در مناطق فوق بحرانی ریزگردها در خوزستان تاکید کرد و افزود: هدف و برنامه بانک مهر اقتصاد خوزستان ادامه این رویکرد است تا در سال های آینده بتوانیم با عملکرد مناسب و قابل قبول، خدمات ارزنده ای برای مردم خوزستان به جای بگذاریم.

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد خوزستان همچنین عنوان کرد: بانک مهر اقتصاد در راستای فعالیت در مسائل زیست محیطی و وظیفه ای که در جهت رفاه مردم داشته، عملیات اجرای طرح نهال کاری ۱۸۰هکتار از اراضی فوق بحرانی خوزستان در اسفند سال گذشته را انجام داده است که امروز پس از حدود ۶ ماه شاهد رویش این نهال ها هستیم.

بانک مهراقتصاد پیشتاز در کاشت جنگل

مدیر عامل بانک مهراقتصاد خوزستان با اشاره به مشکل کم آبی و شوری آب جهت آبیاری نهال ها در کانون ریزگردها، گفت: با همکاری شرکت پتروشیمی سعی کردیم در ساعاتی که تبخیر آب کمتر است مثل ۶ صبح یا ۵ عصر عملیات آبیاری را انجام دهیم.

جنگل کاری مهر اقتصاد خوزستان

این مقام مسئول هزنیه طرح نهال کاری ۱۸۰هکتار از اراضی فوق بحرانی خوزستان را بالغ بر ۱میلیارد تومان برآورد کرد و از این طرح نیز برای ۲۰ نفر از اهالی روستا اشتغال ایجاد شد.

نهال در کانون ریزگردها

وی ادامه داد: خوزستان سرزمینی است که به گردن تمام مردم ایران حق دارد و و همان گونه که مقام معظم رهبری نیز گفته اند مشکل ریزگردهای با حرف حل نمی شود و باید عمل کرد.

حاتم وند تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد خوزستان نیز به صورت عملی و به عنوان بانک پیشتاز در زمینه جنگل کاری و صیانت از محیط زیست در حال خدمات رسانی و حل کردن بخشی از مشکل محیط زیستی مردم استان است.

 

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار